Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Viimased uudised

 

Arhiiv

Noor Meister 2020 - plaatijate ja maalrite vabariiklikud kutsemeistrivõistlused Säreveres

12.-13. novembril 2020 toimusid Järvamaa Kutsehariduskeskuse Särevere õppekoha ehitusmajas Oskuste festivali Noor Meister 2020 raames plaatijate ja maalrite kutsemeistrivõistlused.

On rõõm tõdeda, et meie kooli kolmanda kursuse õpilane Artur Reinvart võitles end auhinnalisele 3 kohale. Töö teemaks kõigil osalejatel oli, roti aasta tähistamiseks, Tallinna Ehituskooli õpetaja Meeta Heinaste ja vilistlase Indrek Lehtmetsa poolt loodud rott juustukeradega.

Ehitusviimistluses võisteldi individuaalaladel harmoonia, värvisegamise ja uste viimistluses. Pimehindamise tulemusena võitles meie ehitusviimistluse kolmanda kursuse õpilane Karmen Põder end finaali.

Kes aga võitis ja kes nuttis saab näha-kuulda ETV saatesarjast Noor Meister, mis alustab oma esimese osaga 21.11 kell 19:30.

,,

Suurt ehitist ei saa luua nõrgale vundamendile