Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Me tegime seda taas - AASTA KUTSEÕPETAJA Mikk Mänd!

Haridus- ja Teadusministeerium tunnustas sel aastal juba üheksandat korda haridustöötajaid ja hariduse toetajaid. Pidulik auhinnagala toimus  2. oktoobril Viljandis, Ugala teatris. Otseülekannet edastas ETV.

Autasusid jagati 13 eri kategoorias, millele esitati kokku üle 1500 kandidaadi.

Kategooriad:

1. aasta lasteaiaõpetaja

2. aasta klassiõpetaja

3. aasta klassijuhataja

4. aasta põhikooli aineõpetaja

5. aasta gümnaasiumiõpetaja

6. aasta kutseõpetaja

7. aasta tugispetsialist

8. aasta huvialaõpetaja

9. aasta õppejõud

10. aasta õppeasutuse juht

11. aasta hariduse sõber

12. aasta haridustegu

13. haridustöötaja elutööpreemia (kuni kolm)

Ka Tallinna Ehituskoolil on taaskord põhjust rõõmustada, sest just meie kooli kutseõpetaja Mikk Mänd pälvis aasta kutseõpetaja autasu. Mikk tänas oma kõnes nii Tallinna Ehituskooli kui oma perekonda, ühtlasi julgustab ta kõiki erialaspetsialiste tulema kutseharidusse, piiluma koolimaja ukse vahelt sisse ja edastama õpilastele oma pika kogemuste- ja teadmistepagasi.

Palju õnne Sulle Mikk ja nagu Sinu kuldsed sõnad laususid, siis püüame kõik positiivset meelestatust hoida!