Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Lõpuaktuste 2020 järel

Tallinna Ehituskooli lõpuaktused 2019/2020 toimusid ja toimuvad sel kevadel-suvel mitmes jaos. Plaatijad ja CNC puidupingioperaatorid tegid otsa lahti juuni alguses ning augustis on pidulikult direktorilt lõputunnistusi saamas mööblirestaruaatorid.

Suurele osale lõpetajatest oli lõpuaktuse päevaks 19. juuni 2020. a., mil toimusid aktused kutsekeskhariduse ja sessioonõppe lõpetajatele eraldi. Aktuseid sai vaadata otseülekannetena  https://www.facebook.com/ehituskool/live_videos/ . Otseülekannete eest tänu Palmi Lahele.

Videote järelvaatamiseks:

Pilte saavad lõpetajad küsida oma kursuse- ja rühmajuhendajatelt. Piltide eest tänu Ulvi Noorele.
Valik pilte FB albumis.

Tuult tiibadesse ja palju edu, kallid lõpetajad! Hoiame teile pöialt ka edaspidiseks!

_MG_8584.JPG

_MG_8639.JPG