Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Loodusainete nädal Tallinna Ehituskoolis

Meie koolis on traditsiooniks korraldada õppeaasta jooksul erinevaid ainenädalaid ja muid toredaid üritusi.

Näiteks on aset leidnud loodusainete nädal, kodanikupäeva korraldus kui ka iga-aastane vahva viktoriinimäng KelluVillak.

Seekordne loodusainete nädal hõlmab nii meie vilistlase-õpetaja Kalle Paltsi kui ka praeguse õpilase Rauno Roosi fotonäitust.

Samuti tutvustatakse maastikuarhitektuuri ning raamatukogus on saadaval teemakohane kirjandus. Kõige põnevam osa toimub aga loodusainete tundides, kus peetakse maha vahvaid teemakohaseid viktoriine.

Suur tänu korraldusmeeskonnale Juta, Andres, Karin, Kaie, Rauno, Kalle ja Katrin.

Vaata ka toredaid pilte fotograafidelt.