Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Viimased uudised

 

Arhiiv

Jõululaat 2019. a. detsembris ehituskoolis

Jõululaat ehituskoolis toimus 13. detsembril 2019. a. Jõululaadaks ettevalmistamine algas tükk aega varem. Kes kõik oma kapid ja riiulid üle vaatasid, kes kõik midagi meisterdasid, kes kõik midagi küpsetasid, kes kõik midagi üllitasid.

Töötajad, kes ei saanud ise laadapäeval kohal olla, tõid oma kauba juba varem koolimajja ja nii algaski müük juba neljapäeva õhtul. Päev enne laata toimus veel ka piparkookide ja käsitöökompvekite töötuba kooli töötajatele. Seda korraldas ja vedas ehituskooli peakokk Veronika Eesmann, kes kutsus külaliskondiitri Pagari Tänav OÜst. Nii küpsetas-kaunistas koos maja töötajatega Eve Kangur.

Laadapäeval olid Tallinna Ehituskoolil külas õpilased ja õpetajad Parksepa koolist, kes said osa laadast ja piparkookide töötoast. Külalised käisid töökodades ekskursioonil ja said vastata viktoriiniküsimustele ehituse ja TEK-i kohta.

TEK-i jõululaada edukad müüjad jõudsid esimeses vahetunnis suure osa enda toodangust realiseerida. Ja mõnel õnnestus laada jooksul kogu kaup maha müüa. Müüdi küpsiseid, karamellipähkleid, raamatuid, riideid, jalatseid, arvutitehnikat, geelküünlaid, restauraatoritele ja viimistlejatele tööriistu - kaaplehti, kalendreid ja fotomagneteid. Kohal oli ka õpilasfirma School Wood, müüdi puiduist valmistatud lõikelaudu. Tasuta oli samuti nii mõndagi ära anda, võtta.

Laada eelinfo leiad siit.

PILDID:

_MG_5912.JPG

Avaldatud 13.12.2019 LT

,,

Suurt ehitist ei saa luua nõrgale vundamendile