Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Viimased uudised

 

Arhiiv

EuroSkills2021

EuroSkills2021 selleks korraks läbi

 

EuroSkills2021 leidis aset Austrias, Grazi linnas 22 kuni 26. september.

Tallinna Ehituskooli olid suurvõistlustel esindamas ehitusviimistleja Katrin Ansper ja plaatija Matheus Leemet.

Võistluspäevad olid äärmiselt pingelised ja väga professionaalsed. „Tase oli kokkuvõttes väga võrdne, meie ees olid tugevad riigid!“, kommenteeris Leemeti juhendaja ja ehituse õppesuuna juhtõpetaja  Meeta Heinaste. Kokku olid saanud parimatest parimad.

Nagu igal võistlusel on võitjad ja mittevõitjad, ühtmoodi tublid kõik.

 

Meie kooli tiimil läks kenasti. Ei võitnud, aga saime omad õppetunnid ja hiiglama suure kogemuste pagasi. Ehitusviimistlejate arvestuses saavutas Katrin Ansper kaheteistkümne võistleja seas väärika kaheksanda koha, jäädes excellence medalist vaid nelja punktiga ilma ja Matheus Leemet, kuue plaatijaga üheskoos võistlustules olles, tubli viienda koha.

 

Kokku võistles seekordsel EuroSkillsil 17 erinevat riiki, sealhulgas Saksamaa, Prantsusmaa, Austria, Venemaa jne. Kes soovib rohkem lugeda, siis kindlasti vaadake EuroSkills kodulehekülge. 

 

„Võistlus oli raske, aga väga meeleolukas. Võid teha igasuguseid ettevalmistusi aga kohapealne võistlusmelu ja pinge panevad närvid ja keskendumise korralikult proovile. Selle tõttu on väga huvitav vaadata võistlejate arengut nende kolme pika võistluspäeva jooksul. Alguse ärevusest saab kohanemine, keskendumine ja hasart. Kõik noored andsid endast kahtlemata parima olenemata võistlustulemusest. Tase oli kõrge ja väga tugevad riigid meie kõrval. Lõppkokkuvõttes saame aga oma noorte üle ainult uhked olla! Väga tore oli näha ka võistlejate ühtsust ja üksteise toetamist kogu reisi vältel. Loodan, et noored said hea kogemuse kogu eluks“, ütleb Haridus- ja Noorteameti kommunikatsioonispetsialist  Evelin Männiste.

 

Vaata toredaid võistluspilte SIIN.

 

,,

Suurt ehitist ei saa luua nõrgale vundamendile