Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Viimased uudised

 

Arhiiv

Tallinna aasta kutseõpetaja 2020 on Mikk Mänd

Nagu igal sügisel, tunnustab Tallinn ka tänavu aasta haridustöötajaid ja -tegusid. Linna tänu ja õnnitlused annavad edasi abilinnapea Vadim Belobrovtsev ning haridusameti juhataja Andres Pajula õpetajate päeva eel, 2. oktoobril virtuaalselt.

„Mul on hea meel õnnitleda laureaate, kes oma pühendumuse ja professionaalsusega pälvisid austava tiitli. Soovin tänada ja tunnustada kõiki haridustöötajaid, kes liialdamata üteldes tegid möödunud erakordsel õppeaastal erakordset tööd,“ rääkis abilinnapea Vadim Belobrovtsev. „Kevadine poolaasta näitas, et meie koolijuhid ja õpetajad tulevad suurepäraselt toime ka kriisiolukorraga, mis – nagu ikka – tekib ootamatult. Alanud õppeaasta on samuti väljakutsete rohke, kuid usun, et oleme nüüd paremini valmis. Soovin kõigile kooli- ja lasteaiajuhtidele ning õpetajatele rahulikku meelt, tugevat tervist ning head koostööd, et järgmisel kevadel saaksime jälle uhkelt öelda – me saime taas hakkama!“       

Üleriigilise konkursi „Eestimaa õpib ja tänab“ Tallinna voorus esitati eri nominatsioonidele kokku 809 taotlust ja konkursi „Tallinn tänab ja tunnustab“ noore õpetaja auhinnale esitati 98 taotlust.

 

https://www.tallinn.ee/est/Uudis-Selgunud-on-Tallinna-aasta-silmapaistvamad-haridustootajad-ja-teod

,,

Suurt ehitist ei saa luua nõrgale vundamendile