Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Avasta põnev elektrimaailm koos õpetaja Ingrid Knuutiga - KNUUTI koduleht

Tallinna Ehituskooli elektri õppesuuna juhtõpetaja Ingrid Knuut on distantsõppe käigus loonud kodulehe ning koondanud hariva sisuga materjalid energeetika ja tehnoloogia valdkondadest. Seda kodulehte planeerib õpetaja Knuut täiendada ja arendada ka edaspidi.

Knuuti lehel saab tutvuda 1- kuni 15-minutiliste videotega ning lugeda artikleid energeetika ja mehaanika tehnoloogilistest lahendustest. Õppematerjali vaatamiseks ja lugemiseks jagub nii eesti kui inglise keeles.

Peamised teemad on energia tootmine ja ülekanne, mugavuslahendused, elektriohutus, elektripaigaldiste installatsioon. Kodulehe külastaja saab vaadata-kuulata õpetaja enda videoid nt liinikaitselülitite paigaldamisest, lihtsamate mootorite juhtimisest, õige kaabli valimisest ja palju muud. Mehaanika tehnoloogiliste lahenduste alamlehel saab vaadata mehaanilisi väravasüsteeme tutvustavaid kompaktseid videoid.

Screenshot 2020-05-12 at 13.49.31.png

Avaldatud 12.05.2020 LT