Võistluse „Noor Meister 2016“ TEK tulemus: parim plaatija – I koht, parim ehitusviimistleja – I koht, parim mööblitisler – III koht!

Võistluse „Noor Meister 2016“ Tallinna Ehituskooli tulemused

Jaanus Steinfeldt – I koht – parim plaatija! (video) Juhendaja õpetaja Meeta Heinaste.
Alisa Larina – I koht – parim ehitusviimistleja! (video) Juhendaja õpetaja Terje Jaksen.
Mikk Erit – III koht – parim mööblitisler! (video) Juhendaja õpetaja Arvo Olkkonen ja õpetaja Raivo Moks.

Vaata pilte AUTASUSTAMISEST!

Õnnitleme! Ja täname südamest toetajaid, juhendajaid, osalejaid, korraldajaid, abistajaid!

21. märtsil tänas Tallinna Ehituskooli meeskond ja direktor võistluste „Noor Meister 2016“ asjaosalisi, võitjaid, juhendajaid ja kõiki, kes olid ürituse korraldamisel abiks ja toeks. Pilte saab näha siin. (Lisatud 22.03.2016)

2016.03.11 noor meister tek v6itjad.jpg

Avaldatud 11.03.2016 LT