Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

KKK

• Kas ehituskoolis õppimiseks on vanusepiirang?

Õppima asumisel vanusepiirangut ei ole.

• Kas ehituskoolis õppimine on tasuline?

Tallinna Ehituskoolis on õppimine tasuta. Tuleb arvestada, et mõnede erialade korral on vajalik spetsiaalne tööriietus praktilistes tundides osalemiseks.

• Kas kooli lõpetamisel tuleb sooritada riigieksamid?

Riigieksamite sooritamine on vabatahtlik. Kooli lõpetamisel tuleb sooritada kutseeksam.

• Millised dokumendid tuleb esitada?

Vastava info leiad kodulehelelt minnes: vastuvõtt –> sisseastujale –> (paremal) vastuvõtukomisjonile esitatavad dokumendid (link).

• Kas täiskohaga töötav inimene saab õppida?

Kutseõppe erialadel toimub õpe sessioonõppena. Õppetöö kolmel päeval nädalas üle nädala. Seega, saab.

• Kas sisseastuja  võib olla ka kõrgharidusega?

Jah, võib.

• Mis siis saab, kui ei saa ettenähtud ajal vestlusele tulla?

Vestlusel osalemine on kohustuslik. Vestluse päeva muuta ei saa, kuid väga mõjuva põhjuse tõttu on võimalik erandeid teha.

• Mida vestlusel küsitakse?

Vestlused toimuvad individuaalselt või grupivestlusena. Tavaliselt tuntakse huvi, miks soovid valitud erialale õppima asuda ning kui motiveeritud õppija oled.

• Miks ma ei saa kooli siseveebi sisse logida?

Siseveebi saavad sisse logida ainult kooli õpilased. Õpilaskandidaadid saavad oma paroolidega siseneda ainult e-vastuvõtukeskkonda.

• Kui olen gümnaasiumis 10. või 11. klassi lõpetanud, kas on võimalik hinded üle kanda?

Jah, on võimalik.

• Kas peale põhikooli õppima asudes saab ka keskhariduse?

Jah, kui õppija asub õppima kutsekeskharidusõppesse.