Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

KKK

• Kas ehituskoolis õppimiseks on vanusepiirang?

Õppima asumisel vanusepiirangut ei ole.

• Kas ehituskoolis õppimine on tasuline?

Tallinna Ehituskoolis on õppimine tasuta. Tuleb arvestada, et mõnede erialade korral on vajalik spetsiaalne tööriietus praktilistes tundides osalemiseks.

• Kas kooli lõpetamisel tuleb sooritada riigieksamid?

Riigieksamite sooritamine on vabatahtlik. Kui soovid edasi õppima minna ülikooli või kõrgkooli peab sooritama ka riigieksami. Kooli lõpetamisel tuleb sooritada kutseeksam.

• Millised dokumendid tuleb esitada?

Vastava info leiad koduleheküljelt vastuvõtu info alt.

• Kas täiskohaga töötav inimene saab õppida?

Jah, kutseõppe erialadel toimub õpe sessioonõppena. Õppetöö kolmel päeval nädalas üle nädala.

• Kas sisseastuja  võib olla ka kõrgharidusega?

Jah, võib.

• Mis siis saab, kui ei saa ettenähtud ajal vestlusele tulla?

Vestlusel osalemine on kohustuslik. Vestluse päeva muuta ei saa, kuid väga mõjuva põhjuse tõttu on võimalik erandeid teha.

• Mida vestlusel küsitakse?

Vestlused toimuvad individuaalselt või grupivestlusena. Tavaliselt tuntakse huvi, miks soovid valitud erialale õppima asuda ning kui motiveeritud õppija oled.

• Kui olen gümnaasiumis 10. või 11. klassi lõpetanud, kas on võimalik hinded üle kanda?

Jah, on võimalik.

• Kas peale põhikooli õppima asudes saab ka keskhariduse?

Jah, kui õppija asub õppima kutsekeskharidusõppesse.

• Kas SAIS keskkonda peab logima lapsevanem enda ID kaardi või lapse omaga kui laps on alaealine?

Alaealine laps kandideerib ise. Lapsevanem ei saa tema eest avaldust esitada.