Tööpakkumised

Aktiivseid pakkumisi vaata portaalist www.cvkeskus.ee

OTSIME (ametikohtade suurus 1,0):

- Kommunikatsioonijuhti

- Õppesekretäri

- Elektri eriala õpetajat

Kinnipeetavate koolituse õppesuunal Tallinna Vanglas:

- Puidu eriala õpetajat

- Keevituse eriala õpetajat

Kandideerimise soovid palume esitada tööpakkumiste portaali www.cvkeskus.ee kaudu või meili teel ehituskool@ehituskool.ee.

Kommunikatsioonijuht (asenduskoht)

Töö kirjeldus

• Korraldab kooli sise- ja väliskommunikatsiooni toimimist, sh teabeedastus kooli kodulehe, FB, IG, YT, blogi kaudu.
  • Suhtleb meediakanalitega.
  • Korraldab kooli sise- ja välisüritusi ning nende kajastamist pildis, sõnas ja videos.
  • Korraldab kooli külaliste vastuvõtu ja külalisesinemised koolis.
  • Koordineerib õpilasesinduse tööd ja korraldab õpilaste huvitegevust koolis.

Nõudmised kandidaadile:

• kõrgharidus (eelistatult kommunikatsiooni, ajakirjanduse või avalike suhete alal);
  • töökogemus avalike suhete ja sisekommunikatsiooni valdkonnas;
  • kommunikatsioonialaste projektide juhtimise ja meeskonnas töötamise kogemus;
  • hea orienteerumine Eesti meediamaastikul;
  • hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus, oskus suhelda eesti, inglise ja vene keeles;
  • algatus- ja koostöövõime; vastutustundlikkus ja usaldusväärsus, oskus juhtida oma aega ja viia kokkulepitu kiirelt ellu.

Ettevõte pakub:

• huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
  • enesetäiendamise võimalusi;
  • sõbralikku meeskonda ja kaasaegset, pidevalt arenevat töökeskkonda.

Lisainfo:

Kandideerimiseks palume saata CV ja motivatsioonikiri. Motivatsioonikirjas palume kirjeldada oma kommunikatsioonialast töökogemust ja senise töö kõige vastutusrikkamat ning õnnestunumat ülesannet.

Lisainformatsioon:

Ingrid Järv