Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Kontakt

Tallinna Ehituskool

Pärnu mnt 162 Tallinn 11317

tel +372 651 9040

ehituskool@ehituskool.ee

 

 

 

DIREKTOR

NimiAmetKontaktRuum
Raivo Niidas direktor 6519041
raivo.niidas@ehituskool.ee
125

NÕUKOGU

NimiAmetKontaktRuum
Raivo Niidas direktor raivo.niidas@ehituskool.ee  
Mare Lilleorg kinnipeetavate õppesuuna juht mare.lilleorg@ehituskool.ee  
Ingrid Knuut juhtõpetaja ingrid.knuut@ehituskool.ee  
Ingrid Järv direktori abi ingrid.jarv@ehituskool.ee  
Lya Männiste õppedirektor lya.manniste@ehituskool.ee  
Tõnu Armulik arendusdirektor tonu.armulik@ehituskool.ee  
Tarmo Laaban haldusdirektor tarmo.laaban@ehituskool.ee  
Kunnar Kamar juhtõpetaja kunnar.kamar@ehituskool.ee  
Kristina Hallikas õppetöökorralduse juht kristina.hallikas@ehituskool.ee  
Ulvi Noor praktikakorralduse juht ulvi.noor@ehituskool.ee  
Juta Elbing-Nõlvak juhtõpetaja juta.elbing-nolvak@ehituskool.ee  
Meeta Heinaste juhtõpetaja meeta.heinaste@ehituskool.ee  
Terje Jaksen juhtõpetaja terje.jaksen@ehituskool.ee  
Heli Allikas juhtõpetaja heli.allikas@ehituskool.ee  
Karin Kõrge juhtõpetaja karin.korge@ehituskool.ee  
Katrin Haug kommunikatsioonijuht katrin.haug@ehituskool.ee  

ÜLDOSAKOND

NimiAmetKontaktRuum
Ingrid Järv direktori abi 6519040 / 56863710
ingrid.jarv@ehituskool.ee
124
Dagmar Koldits finantsist 6517216 / 59198187
dagmar.koldits@ehituskool.ee
111

ÕPPEOSAKOND

NimiAmetKontaktRuum
Lya Männiste õppedirektor 6517210 / 59193488
lya.manniste@ehituskool.ee
118
Olav Oja mehaanik 6519048
olav.oja@ehituskool.ee
 
Kristina Hallikas õppetöökorralduse juht 6519043 / 58607684
kristina.hallikas@ehituskool.ee
128
Palmi Lahe IT juht 58500729
palmi.lahe@ehituskool.ee
130
Ülle Hinnov HEV koordinaator 56702234
ulle.hinnov@ehituskool.ee
 
Karin Kõrge juhtõpetaja karin.korge@ehituskool.ee 208
Jana Võrk psühholoog 56783950
jana.vork@ehituskool.ee
301
Mare Lilleorg kinnipeetavate õppesuuna juht mare.lilleorg@ehituskool.ee  
Jana Mäekivi õppesekretär jana.maekivi@ehituskool.ee 122
Ulvi Noor praktikakorralduse juht 6517214 / 55580287
ulvi.noor@ehituskool.ee
108
Kaia Kraak raamatukogu juhataja 6517214
kaia.kraak@ehituskool.ee
106
Sirle Anijärv õppesekretär 6519044 / 55580281
sirle.anijarv@ehituskool.ee
122
Kunnar Kamar juhtõpetaja 5268219
kunnar.kamar@ehituskool.ee
133

ÜLDAINETE ÕPPESUUND

NimiAmetKontaktRuum
Juta Elbing-Nõlvak juhtõpetaja juta.elbing-nolvak@ehituskool.ee 215
Kristiina Ainelo õpetaja kristiina.ainelo@ehituskool.ee  
Valdo Jask õpetaja valdo.jask@ehituskool.ee  
Terje Maarand sotsiaalpedagoog 56878100
terje.maarand@ehituskool.ee
 
Jevgeni Kareva õpetaja 6322711
jevgeni.kareva@ehituskool.ee
317
Larissa Kraskova õpetaja larissa.kraskova@ehituskool.ee 202
Andres Kask õpetaja 56855820
andres.kask@ehituskool.ee
 
Mare Aret õpetaja mare.aret@ehituskool.ee  
Ellen Piilman õpetaja ellen.piilman@ehituskool.ee  
Ferdinand-Aivar Tõnisson õpetaja ferdinand-aivar.tonisson@ehituskool.ee  
Helle Reilson õpetaja 56277036
helle.reilson@ehituskool.ee
 
Eve Udal õpetaja eve.udal@ehituskool.ee  

EHITUSE ÕPPESUUND

NimiAmetKontaktRuum
Meeta Heinaste juhtõpetaja 6517218 / 55580286
meeta.heinaste@ehituskool.ee
 
Priit Valge erialaõpetaja priit.valge@ehituskool.ee  
Mikk Mänd erialaõpetaja mikk.mand@ehituskool.ee  
Gennadi Slepuhhin erialaõpetaja gennadi.slepuhhin@ehituskool.ee  
Loona Põtter erialaõpetaja    
Margus Švets erialaõpetaja margussvets@gmail.com  
August Metsma erialaõpetaja august.metsma@ehituskool.ee  
Alar Kurg erialaõpetaja 6519048
alar.kurg@ehituskool.ee
 

EHITUSVIIMISTLUSE ÕPPESUUND

NimiAmetKontaktRuum
Terje Jaksen juhtõpetaja 6517218 / 55580286
terje.jaksen@ehituskool.ee
 
Mirjam Jürlau erialaõpetaja 6517218
mirjam.jurlau@ehituskool.ee
 
Tatjana Zamkovaja erialaõpetaja 6517218
tatjana.zamkovaja@ehituskool.ee
 
Laura Leiten erialaõpetaja 56268999
laura.leiten@ehituskool.ee
P-216

ELEKTRI ÕPPESUUND

NimiAmetKontaktRuum
Ingrid Knuut juhtõpetaja 55635075
ingrid.knuut@ehituskool.ee
133
Urmas Tangsoo erialaõpetaja urmas.tangsoo@ehituskool.ee 138
Nikolai Šmukerov õpetaja nikolai.smukerov@ehituskool.ee 138

RESTAUREERIMISE NING TISLERI ERIALADE ÕPPESUUND

NimiAmetKontaktRuum
Heli Allikas juhtõpetaja 6519048
heli.allikas@ehituskool.ee
 
Vesse Jämsä erialaõpetaja 6517215
vesse.jamsa@ehituskool.ee
 
Kalle Palts erialaõpetaja 55500490
kalle.palts@ehituskool.ee
 
Raivo Moks erialaõpetaja 6519048
raivo.moks@ehituskool.ee
 
Toomas Hinnov õpetaja 6519048
toomas.hinnov@ehituskool.ee
 

 

    
Ando Roos erialaõpetaja 6519048 / 55580284
ando.roos@ehituskool.ee
 
Sven Aunaste erialaõpetaja 6517215
sven.aunaste@ehituskool.ee
 
Margus Sildre erialaõpetaja 6517215
margus.sildre@ehituskool.ee
 

ARENDUS-JA TÄIENDUSÕPPE OSAKOND

NimiAmetKontaktRuum
Tõnu Armulik arendusdirektor 6517211 / 5064980
tonu.armulik@ehituskool.ee
127
Helen Lepp täienduskoolituse spetsialist

6517211/5558 0285

helen.lepp@ehituskool.ee

126

Valter Ots

erialaõpetaja

valter.ots@ehituskool.ee

 

Katrin Haug

kommunikatsioonijuht

56829204
katrin.haug@ehituskool.ee

113

 

KINNIPEETAVATE ÕPPESUUND

NimiAmetKontaktRuum
Miina Sarv erialaõpetaja    
Kristjan Laes erialaõpetaja    
Erkki Tikan erialaõpetaja    
Natalja Jochim õpetaja    
Jelena Zaitseva õpetaja jelena.zaitseva@ehituskool.ee  

HALDUSOSAKOND

NimiAmetKontaktRuum
Tarmo Laaban haldusdirektor 6519045 / 56829206
tarmo.laaban@ehituskool.ee
110
Alo Reivik haldusspetsialist 6519045 / 5034271
alo.reivik@ehituskool.ee
110
Tiina Plees õpilaskodu administraator 53046990
opilaskodu@ehituskool.ee
 
Tiia Reimann õpilaskodu administraator 53046990
opilaskodu@ehituskool.ee
 
Ljudmilla Redttškina õpilaskodu administraator 53046990
opilaskodu@ehituskool.ee
 
Sergei Palk remonditööline    
Saima Raamat administraator 6517219  
Niina Palk puhastusteenindaja    
Vladimir Nikiforov puhastusteenindaja    
Sirje Virunurm õpilaskodu administraator 53046990
opilaskodu@ehituskool.ee
 
Maria Nikonova puhastusteenindaja maria.nikonova@ehituskool.ee  
Jevgenia Pavlova puhastusteenindaja zenja.pavlova@gmail.com  
Helju Vegmann kokk    
Olga Piiskoppel puhastusteenindaja    
Larissa Lavrjuk administraator    
Jelena Shipilova puhastusteenindaja    
Juta Pallo administraator    
Helge Pinnak administraator    
Merle Abel ökonomist 6517216 / 59198187
merle.abel@ehituskool.ee
111
German Nikonov arvutitehnik german.nikonov@ehituskool.ee  
Sergei Seleznov elektrik-remonditööline    
Natalja Viktorova vanempuhastusteenindaja 6517219  
Inna Zilina puhastusteenindaja    
Alevtina Morgen puhastusteenindaja  

 

Maili Eiche                                                                               peakokk                                                                  maili.eiche@ehituskool.ee                                               

HARIDUSTÖÖTAJATE AMETIÜHING

NimiAmetKontaktRuum
Ulvi Noor ametiühingu usaldusisik 6517214 / 55580287
ulvi.noor@ehituskool.ee
108

 

 

Üldkontakt

Tallinna Ehituskool

Pärnu mnt 162 Tallinn 11317

tel +372 651 9040

ehituskool@ehituskool.ee

ÕPILASKOND

 

,,

Suurt ehitist ei saa luua nõrgale vundamendile