TEK õpilasfirma „SchoolWood“

Tallinna Ehituskooli (TEK) õpilased asutasid õpilasfirma „SchoolWood“. Õpilasfirmasse kuuluvad Dona-Ly Sinimeri, Marek Orutar, David Silver Laatspera ja Rain-Peter Grünberg. Juhendajaks on Palmi Rätte.

Ettevõtlikud õpilased valmistavad puidust tooteid, milleks on eelkõige pilkupüüdvad kandikud ja fantaasiarikkad lõikelauad. TEK õpilasfirma „SchoolWood“ toodetega saab lähemalt tutvuda juba nädala pärast ehituskooli jõululaadal.

Õpilasfirma „SchoolWood“ tegemisi saab jälgida FB lehel https://www.facebook.com/groups/289004675060243/?ref=br_rs.

2018.12 opilasfirma pic 1.jpg

2018.12 opilasfirma pic 2.jpg