Tallinna Ehituskool Paides infomessil "Lingid tulevikku"

Tallinna Ehituskooli kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehituse eriala III kursuse õpilased Ken Urbanik ja Ralf-Anri Ville, kutseõpetaja ja ühes sotsiaalpedagoog Laura Aidak ning kommunikatsioonijuht Liisi Taniroo käisid infomessil "Lingid tulevikku", mis toimus 17. märtsil Paide Kultuurikeskuses. Tutvustati kooli ja erialasid, räägiti õppekavadest ja uute õpilaste vastuvõtust, õpetati kiiruse ja osavuse mänge, selgitati külastajate seast parimad ja agaramad, jagati auhindu ja käidi Eesti Improteatri etendust vaatamas.

Tallinna Ehitukooli YouTube'i kanalilt saab näha ka väikest videoülevaadet (klipp 1 ja klipp 2).

001 IMG_0399c.jpg

IMG_0376c.jpg