Sünnipäevanädala üllatus - näitus ehituskooli raamatukogus

Veel ühe üllatuse ja kingi tõi Tallinna Ehituskooli sünnipäevanädalal majja raamatukogu juhataja Kaia Kraak: „Aasta Tehasemaja 2017“ konkursi näitus on jõudnud Tallinna Ehituskooli!

„Aasta Tehasemaja“ konkurss on ellu kutsutud Eesti Puitmajaliidu ja -klastri poolt eesmärgiga tutvustada Eesti puitmajatehastes valmivaid tehasemaju, nende tootmisprotsessi kiirust, kvaliteeti ning puidu kui ehitusmaterjali mitmekülgseid võimalusi.

Konkursil osalesid Eesti puitmajatootjad erinevates kategooriates alates aiamajadest kuni mitmekorruseliste moodulmajadeni.

Aastal 2017 tunnistati parimaks ESTHUS/Puitpaneel OÜ ridaelamute kompleks Rootsis, mis eristus teistest tehniliselt keerukate lahenduste ning arhitektuurse terviklikkuse poolest.

Lisaks võidutööle oli konkursile esitatud 31 töö hulgas veel palju erinevaid puidust meistriteoseid alates suitsusaunast lõpetades hooldekodu ja lasteaiaga.

Konkursi töödega saab tutvuda Tallinna Ehituskooli raamatukogus kuni jõuludeni.

Tallinna Ehituskooli (TEK) korraldatud üritused: nii Oskuste ÖÖ, Kelluvillak, Ceresiti sitpendiaatite väljakuulutamine, ekskursioon Laitsesse kui Aasta Tehasemaja näitus toimuvad TEK sünnipäevanädala ja Euroopa kutseoskuste nädala raames.

_MG_8687.JPG

FB postitus https://www.facebook.com/ehituskool/posts/2085187848199944