Partnerite ja toetajate tänuüritus ehituskoolis

6. märtsil 2019 korraldas Tallinna Ehituskooli enda partneritele ja toetajatele taaskord tänuürituse. Suur tänu teile, Tallinna Ehituskooli partnerid ja toetajad, tänu teile on kutseõppurite võimalused veelgi avaramad, kutsehariduse maine veelgi kõrgem, kutseõpetajad veelgi motiveeritumad!

Kõnega esines direktor Raivo Niidas, erialaõpetajad Mikk Mänd ja Priit Valge. Tantsuga esinesid balletikooli 2.-4. klassi õpilsed.

Lisaks etteastetele, silmailule, kehakinnitusele kinkis Tallinna Ehituskool tänutäheks enda partneritele ja toetajatele taburett-toolid, mille valmistas kooli õpetaja Olav Oja.

Rohkem pilte FB-i postituses.

_MG_1842.JPG

_MG_1838.JPG