Parimad ehituspuusepad 2019 - Tallinna Ehituskooli õpilased Karl-Martin Kodi ja Sander Rootalu - III koht

III koha parimate puuseppade 2019 võistlustel saavutasid Tallinna Ehituskooli õpilased Karl-Martin Kodi ja Sander Rootalu, juhendaja Alar Kurg.

Puusepad võistlesid 3. ja 4. mail suurejoonelise oskuste festivali ja kutsemeistrivõistluste "Noor Meister" raames, mis toimus Eesti Näituste messikeskuses. Sellest võistluses valmib telesaate "Noor Meister" järjekordne osa, sarja näidatakse ETV2 eetris laupäeviti kell 20:15, saadet saab järgi vaadata aasta jooksul. Saade on juba varsti eetris ja peagi on tulemas ka järelevaatamise link.

Tallinna Ehituskooli õnnitleb südamest III koha võitjaid ja juhendajat! Palju õnne! Tubli töö!

Pildigalerii FB-is.

* Rohkem infot võistluste kohta siin.

parimad puusepad 2019 Karl-Martin Kodi ja Sander Rootalucc.jpg

Avaldatud 13.05.2019 LT