Parim plaatija 2019 - Tallinna Ehituskooli õpilane Matheus Leemet - I koht

Parim plaatija 2019 on Tallinna Ehituskooli õpilane Matheus Leemet, juhendaja Meeta Heinaste - I koht.

Plaatijad võistlesid 3. ja 4. mail suurejoonelise oskuste festivali ja kutsemeistrivõistluste "Noor Meister" raames, mis toimus Eesti Näituste messikeskuses. Sellest võistluses valmib telesaate "Noor Meister" järjekordne osa, sarja näidatakse ETV2 eetris laupäeviti kell 20:15, saadet saab järgi vaadata aasta jooksul. Järelevaaatmise link on peagi tulemas.

Tallinna Ehituskooli õnnitleb südamest võitjat ja juhendajat! Palju õnne! Suurepärane töö!

Pildigalerii FB-is.

* Rohkem infot võistluste kohta siin.

parim plaatija 2019 Matheus Leemetc.jpg

Avaldatud 13.05.2019 LT