Kokkuvõtvalt Kellu tervisenädala tegemistest ja külalistest

Kellu tervisenädala viis päeva on juba olnud igati edukad! Alates 8. veebruarist loendavad õpilased, õpetajad ja töötajad samme, et tuleval nädalal tulemused kokku panna ja teada saada: kui kaugele annab kõndida jõud kokku pannes! On ju teada, et luud ei murdu, üksik vitsakene aga küll!

09.-10.02 pidas kooli meditsiiniõde Jelena Butok loenguid teemal "Alkohol minu elus" ja seda ka Tallinna Ehituskooli (TEK) õpilaste tervise näidetel.

10.02 viis läbi Sparta klubi treener Indrek Verro Tallinna Ehituskooli jõusaalis näidistunni. Oma teadmisi jagasid lahkesti Sparta klubi treener Indrek Verro ja turundusjuht Rando Soome. Kõik jõusaalis treenivad TEK-i õpilased said esitada küsimusi jõusaali kasutamise, füsioloogia, anatoomia, toitumise, lisandite kohta.

Tervisenädala kulminatsiooniks said 11.02 toimunud noorsoopolitsei loengud sõltuvusainete teemal. Mari-Liis Mölder ja Vitali Matvejev rääkisid seadusandlusest ja isiklikust kogemusest, näitasid õppefilme ja vastasid tekkinud küsimustele.

_MG_9310c.JPG

_MG_9329c.JPG