Kodanikupäevast

Reedel, 25. novembril toimus Tallinna Ehituskoolis traditsiooniline kodanikupäeva üritus. Sel aastal külastas kooli Riigikogu keskkonnakomisjoni esimees Rainer Vakra, kes tutvus kõigepealt töökodadega ja seejärel esines aulas õpilastele neid huvitavatel teemadel.

28. novembril osalesid 31. õpperühma õpilased Taaro Tiisel ja Kristjan Puura Riigikogu konverentsikeskuses noorteühingu Avatud Vabariik korraldatud  kodanikupäeva aruteluseminaril „25 aastat taasiseseisvunud Eesti Vabariiki: vabaduse põlvkonna kodaniku- ja riigiidentiteet”. Õpilastele esinesid muuhulgas Riigikogu esimees Eiki Nestor, Riigikogu liige Igor Gräzin ja Eesti Välispoliitika Instituudi vanemuurija Aap Neljas.

30. novembril külastas Tallinna Ehituskooli Tallinna abilinnapea Mihhail Kõlvart, kes esines õpilastele kodanikupäeva jätkuna. Eesti sportlane, treener, ühiskonnategelane ja poliitik Mihhail Kõlvart tutvustas õpilasi huvitanud teemasid. Põnevaimaks osutus vene õppekeelega õpilastele just sporditeema.

Aitäh kõigile külalistele!

_MG_8579.JPG