Ilusat alanud õppeaastat 2019-20

2. ja 3. septembril toimusid aktused ja infopäevad nii kutsekeskharidust omandama tulnud õpilastele kui ka sessioonõppesse tulnud õppuritele.

Pidulikud aktused avasid direktor Raivo Niidas ja arendusdirektor Tõnu Armulik. Infopäeva esinejad: õppedirektor Lya Männiste, õppekorralduse juht Kristina Hallikas, raamatukogu juhataja Kaia Kraak, õppesekretärid Sirle Anijärv ja Ülle Murumets tutvustasid õppekorralduseeskirju, õppeinfosüsteemi, andmebaase, VÕTA ja toetuste korda.

Järgnesid sõnavõtud kehalise kasvatuse ja erialaõpetaja Ferdinand-Aivar Tõnissonilt sportimise võimaluste teemal, kommunikatsioonijuht Liisi Tomingaselt kooli esindamise ja ürituste, meedia ja kajastuste teemal. Praktikakorralduse juht Ulvi Noor tutvustas õppepraktika süsteemi, arendusdirektor Tõnu Armulik rääkis õpirändest ehk praktikast välisriikidest. Tugispetsialistid HEV-koordinaator Ülle Hinnov, psühholoog Jana Võrk, sotsiaalpedagoog Karin Kõrge tutvustasid enda tööd. Kutsekeskhariduse kursusejuhendaja Terje Maarand rääkis detailsemalt lähipäevil ootavatest tegevustest. Erialaõpetajad ja sessioonõppe rühmajuhendajad tutvustasid koolimaja ja töökodasid.

Samal nädalal järgnesid infotunnid põhiharidusebaasil õppima asunutele arvutiklassides kursusejuhendaja Terje Maarandi ja IT-juhi Palmi Rättega.

Kallid õppurid! Saage hea ja kvaliteetse hariduse osaliseks ehituskoolis ning olge meie saadikud! Ilusat alanud õppeaastat!

Videolõik direktor Raivo Niidase tervitusest kutsekeskhariduse õpilastele.

Pildid 2. septembri esimeselt aktuselt.

Videolõik arendusdirektor Tõnu Armuliku tervitusest sessioonõppe õpilastele.

69442253_2560054584046599_8828494629151178752_n.jpg

Avaldatud 06.09.2019 LT