EV100 ehituskoolis

Tallinna Ehituskool õnnitleb Eesti Vabariiki 100. aastapäeva puhul! 22. veebruaril toimus ehituskooli pidulik aktus, mil kõlasid XII noorte laulupeol esitatud lood ja näidati kauneid Eesti mustreid.

Pidulikule hümnile järgnes Tallinna Ehituskooli direktor Raivo Niidase kõne, millega ehituskooli direktor soovis ilusat pidupäeva meile kõigile! Raivo Niidas tsiteeris oma kõnes Lennart Meri: „Väärikaim viis austada neid, kes on ohverdanud oma elu Eesti au ja Euroopa vabaduse eest, on keskenduda peamisele: kindlustada Eesti Vabariigile tema õigusjärgne koht stabiilses, demokraatlikus ja jõukas Euroopas.“

Seejärel esinesid Georg Otsa nimelisest Tallinna Muusikakoolist klassikalise lauluga õpilane Laura-Retti Laos, teda saatis klaveril Alla Kitas.

Ehituskooli õpilased Sten Veeleid rühmast 35 ja Age Rand rühmast 15-1 esitasid Merca luuletuse „Õigus uhkusele“. „Heisakem siis keset talve sinine ja must ja valge. Olla eestlane on uhke ja on hää!“

Õpetaja Juta Elbing-Nõlvak tegi ajastut tutvustava sissejuhatuse filmile „Sangarid“, järgnes filmi ühisvaatamine.

2018.02.22 EV100 aktusel luuletus.jpg

2018.02.22 EV100 aktusel direktor.jpg