Ettevõtlusnädal 2019 Tallinna Ehituskoolis

7. kuni 13. oktoobrini toimub üle Eesti ettevõtlusnädal, mis algab Tallinna Ehituskoolis külalise loenguga karjääriõpetuse tunnis.

Külas on ettevõtja, ettevõtluse ja meeskonna koolitaja, õhtujuht ja ehituskooli vilistlane puusepa erialal Hannes Lents, kes räägib erinevatest karjääriteedest ja kogemustest. Tänu suurimale üle-eestilisele ettevõtlusüritusele ettevõtlusnädalale, 'astuvad osalejad sammu lähemale enda unistustele': olgu see enda ettevõtte rajamine või palgatööle asumine. Loe rohkem ettevõtlusnädala pealehelt.

Lisaks on ehituskoolis ettevõtlusnädala korraldaja - õpetaja Helle Reilson välja pannud materjalid 8. oktoobril toimuva Tallinna Ettevõtluspäeva kohta, mille tänavune peateema on „Julge mõelda, julged teha“. Nii saavad õpilased tutvuda seminaride kavaga, seminarid toimuvad Viru Konverentsikeskuses, kuulutatakse välja ka Tallinna ettevõtlusauhindade nominendid.

72225248_551214482106285_706357850577829888_n.jpg

Avaldatud 07.10.2019 LT