Ettevalmistused WorldSkills võistlusteks Tallinna Ehituskoolis

Maailma suurim kutseharidusalane sündmus on ülemaailmsed kutsemeistrivõistlused WorldSkills. Võistlused toimuvad üle aasta ja sel aastal juba 44. korda. WorldSkills 2017 kutsemeistrivõistlustele Abu Dhabis on oodata võistlejaid 75 riigist, võistlusalasid on circa 50. Eestit esindavad seitse noort, kes võistlevad viiel alal: ehitusviimistlus, plaatimine, maastikuehitus, mehhatroonika, restoraniteenindus. Vaata SA Innove lehte. Võistlused toimuvad 14.-19. oktoobril.

Tallinna Ehituskooli esindavad Alisa Larina (ehitusviimistlus) ja Jaanus Steinfeldt (plaatimine), juhendajad Terje Jaksen ja Meeta Heinaste, kes on ühtlasi ka rahvusvahelised eksperdid. Vaata võistluste kodulehte.

Suvi on enamikule Eesti inimestele puhkuste aeg, Alisa ja Terje ning Jaanus ja Meeta aga tegelevad usinasti ettevalmistustega – päevast päeva võistlejad harjutavad ja õpetajad juhendavad. Palju tuge ja abi on tiimi juhist Kristel Jaaksonist, SA Innove.

Elame kaasa ja hoiame kätt pulsil!

IMG_0714c.jpgIMG_0711c.jpgIMG_0709c.jpg

Avaldatud 21.08.2017 LT