Esmakursuslaste infopäev 2017

Eile toimus ehituskoolis ESMAKURSUSLASTE INFOPÄEV – päev täis sisukaid ettekandeid, mängu ja tutvumist! Päeva alustasid õppesekretär Ülle Murumets ja ehitusviimistluse õpetaja Laura Aidak, kes registreerisid 3-aastaste õppekavade õpilasi ja jagasid saabujad rühmadesse.

Aulas juhatas direktor Raivo Niidas päeva sisse, rääkis kooli ajaloost ja korrast; jätkas õppedirektor Lya Männiste, kes tutvustas õppekorralduseeskirja. Sportimise võimalustest ja selle õppeaasta võistlustest rääkis õpetaja Ferdinand-Aivar Tõnisson. Praktikakorralduse juht Ulvi Noor tutvustas praktika läbimise võimalusi ja reegleid. Õppesekretärid Sirle Anijärv ja Ülle Murumets tutvustasid õpilastele õppetoetuste taotlemise süsteemi.

Järgnes põnev strateegiamäng nutitahvlitega, mille võimaldas seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI. Mängu koostas ja viis läbi õpetaja Laura Aidak. Meeskonna mängus tulid võitjateks Raimond Rahlin, Khen Marcen Pootsik, Kevin Sikk, Alar Raassild ja Andres Rein. II koha pälvisid Kristian Simson, Romet Lukas, Tanel Vilks. III koha said Christofer Teder, Tõnu Moorsoo, Sander Rasmus Messing, Kristian Sagur ja Timmo Paltsmar.

Peale mängu said õpilased sööklas lõunat süüa, aitäh kokale Veronika Eesmannile. Seejärel tutvustas end õpilastele veel koolipsühholoog Natalja Krassilnikova ja kommunikatsioonijuht Liisi Taniroo, viimane rääkis ka õpilasesinduse tegevusest ja plaanidest. Raamatukogu juhataja Kaia Kraak tutvustas kataloogide kasutamise võimalusi. Päev lõppes kursusejuhendaja Andres Kase etteastega.

_MG_6932c.JPG

Rohkem pilte https://www.facebook.com/ehituskool/posts/1586293501422717