Ehituskoolis vaadati koos filmi "Räägi välja" Interneti esilinastust

24. septembril toimus koolis verivärske noortele suunatud ja noorte eluprobleeme käsitleva filmi „Räägi välja“ Interneti esilinastuse koosvaatamine. Vaatajateks olid nii eesti kui vene õppekeelega õpilased esimeselt ja kolmandalt kursuselt.

Teema ei ole õpilastele võõras: käsitletud on seda nii inimeseõpetuse tundides kui ka kohtumistel Pelgulinna Noortekabineti töötajatega.

Kohal olid meediaväljaannete esindajad Aktuaalsest Kaamerast ja Delfist, kes huvitusid õpilaste arvamustest nähtud filmi ja käsitletud probleemi kohta.

20150925 filmi vaatamine.JPG