Ehituskool andis pidulikult üle SOS Lastekülale kingituseks 100 tooli - EV100

Täna 26.01.2018 andis Tallinna Ehituskool üle SOS Lastekülale EV100 kingituseks valminud 100 tooli.

Tallinna Ehituskoolis toimusid sel nädalal erialavõistlused KelluSkills 2018. Võistluste haripunktiks oli 26. jaanuaril toimunud III õpilaskonverents, mille käigus autasustati parimad õppurid, kes lähevad ülevabariigilistele kutsemeistrivõistlustele „Noor Meister“. Seejärel anti pidulikult üle EV100 valminud 100 tooli SOS Lastekülale.

Soojadele tänusõnadele ja käepigistustele järgnes ühispildistamine, kui ehituskooli ja lasteküla noored ja töötajad – toolid käes või enda kõrval – moodustasid EV100 logo. Seejärel aitasid ehituskooli õpilased toolid autodele peale laadida.

Kõlama jäi suurepärane küsimus: „Milline on järgnev ehituskooli ja lasteküla ühine projekt?“ Parim võimalikest vastustest kõlas lasteküla esindajalt järgnevalt: „Meie järgmine koostööprojekt on juba töös – nii mõnigi lasteküla noor tänaseks õpib Tallinna Ehituskoolis ja veel terve hulk lapsi soovivad ehituskooli õppima asuda.“

Head kasutamist, SOS Lasteküla! Palju õnne, Eesti Vabariik!

Kajastab TV3 uudistes ja Harju Elu. Aitäh tegijatele! Aitäh abistajatele! Aitäh korraldajatele! Aitäh kajastajatele!

2018.01.26 EV100 toolide yleandmine soslastekylale.jpg

Vaata FB postitust https://www.facebook.com/ehituskool/posts/1723574051027994