100 päeva EV100 juubelisünnipäevani

Täna on Eesti Vabariigi 100. juubelisünnipäevani jäänud 100 päeva! Just täna, 16. novembril, pööravad tantsijad Vabaduse väljakul liivakella.

Ning juba siis, kui EV100-ni jääb 95 päeva kutsub Tallinna Ehituskool külla SOS Lasteküla esindajaid ja noori, kõiki huvilisi ja pressiesindajaid, et vaadata, kuidas valmivad 100 tooli, mille saab SOS Lasteküla kingiks Tallinna Ehituskoolilt, ning ka et tutvuda Tallinna Ehituskooli töökodade ja õppimisvõimalustega.

Ootame teid külla 21. novembril kell 11 Tallinna Ehituskooli. Alustame mööblitislerite töökojast, vaatame, kuidas õpetaja CNC-pingil toolidetailid valmis teeb, kuidas õpilased toolid kokku panevad ja lihvivad ning viimaks, mismoodi toole lakitakse. Järgneb kooli tutvustus, ekskursioon kooli teistes töökoddes ja peamajas.

Piltidel selgitab õpetaja Olav Oja CNC-pingi opereerimise põhimõtteid ja võimalusi.

IMG_1715c.jpgIMG_1710c.jpgIMG_1705c.jpg

Vaata FB-is