Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tallinna Ehituskool ÕIS Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Kontakt

Tallinna Ehituskool

Pärnu mnt 162 Tallinn 11317

tel +372 651 9040

ehituskool@ehituskool.ee

 

 

 

Direktor

NimiAmetKontaktRuum
Raivo Niidasdirektor6519041
raivo.niidas@ehituskool.ee
125

Nõukogu

NimiAmetKontaktRuum
Raivo Niidasdirektorraivo.niidas@ehituskool.ee
Janus PaurmanjuhtõpetajaJanus.paurman@ehituskool.ee
Ingrid KnuutjuhtõpetajaIngrid.knuut@ehituskool.ee
Ingrid Järvdirektori abiingrid.jarv@ehituskool.ee
Lya Männisteõppedirektor
Tõnu Armulikarendusdirektortonu.armulik@ehituskool.ee
Tarmo Laabanhaldusdirektortarmo.laaban@ehituskool.ee
Kunnar Kamarjuhtõpetajakunnar.kamar@ehituskool.ee
Kristina Hallikasõppetöökorralduse juhtkristina.hallikas@ehituskool.ee
Ulvi Noorpraktikakorralduse juhtulvi.noor@ehituskool.ee
Juta Elbing-Nõlvakjuhtõpetajajuta.elbing-nolvak@ehituskool.ee
Meeta Heinastejuhtõpetajameeta.heinaste@ehituskool.ee
Terje Jaksenjuhtõpetajaterje.jaksen@ehituskool.ee
Heli Allikasjuhtõpetajaheli.allikas@ehituskool.ee
Karin Kõrgesotsiaalpedagoogkarin.korge@ehituskool.ee
Liisi Tomingaskommunikatsioonijuhtliisi.tomingas@ehituskool.ee

Üldosakond

NimiAmetKontaktRuum
Ingrid Järvdirektori abi6519040 / 56863710
ingrid.jarv@ehituskool.ee
124
Dagmar Kolditsfinantsist6517216 / 59198187
dagmar.koldits@ehituskool.ee
111
Reesi Mugujurist6517217
reesi.mugu@ehituskool.ee
123

Õppeosakond

NimiAmetKontaktRuum
Lya Männisteõppedirektor6517210 / 59193488
116
Olav Ojamehaanik6519048
olav.oja@ehituskool.ee
Natalja Krassilnikovapsühholoog56277036
natalja.krassilnikova@ehituskool.ee
301
Kristina Hallikasõppetöökorralduse juht6519043 / 58607684
kristina.hallikas@ehituskool.ee
128
Palmi RätteIT juht+372 58500729
palmi.ratte@ehituskool.ee
117
Ülle HinnovHEV koordinaatorulle.hinnov@ehituskool.ee
Karin Kõrgesotsiaalpedagoogkarin.korge@ehituskool.ee
Ulvi Noorpraktikakorralduse juht6517214 / 55580287
ulvi.noor@ehituskool.ee
108
Kaia Kraakraamatukogu juhataja6517214
kaia.kraak@ehituskool.ee
106
Sirle Anijärvõppesekretär6519044 / 55580281
sirle.anijarv@ehituskool.ee
122
Ülle Murumetsõppesekretär6519044 / 55580281
ulle.murumets@ehituskool.ee
122
Kunnar Kamarjuhtõpetaja56829204
kunnar.kamar@ehituskool.ee
133

Üldainete õppesuund

NimiAmetKontaktRuum
Juta Elbing-Nõlvakjuhtõpetajajuta.elbing-nolvak@ehituskool.ee215
Kristiina Aineloõpetajakristiina.ainelo@ehituskool.ee
Markian Feklistovõpetajamarkian.feklistov@ehituskool.ee
Valdo Jaskõpetajavaldo.jask@ehituskool.ee
Terje Maarandõpetaja56878100
terje.maarand@ehituskool.ee
Jevgeni Karevaõpetajajevgeni@ehituskool.ee
Larissa Kraskovaõpetajalarisa.kraskova@ehituskool.ee202
Andres Kaskõpetaja56855820
andres.kask@ehituskool.ee
Mare Aretõpetajamare.aret@ehituskool.ee
Aleksandra Kõrvelõpetajaaleksandra.korvel@ehituskool.ee
Ellen Piilmanõpetajaellen.piilman@ehituskool.ee
Ferdinand-Aivar Tõnissonõpetajaferdinand-aivar.tonisson@ehituskool.ee
Niina Raudõpetaja
Helle Reilsonõpetajahelle.reilson@ehituskool.ee
Eve Udalõpetajaeve.udal@ehituskool.ee
Marina Muravkinaõpetajamarina.muravkina@ehituskool.ee

Ehituse õppesuund

NimiAmetKontaktRuum
Meeta Heinastejuhtõpetaja6517218 / 55580286
meeta.heinaste@ehituskool.ee
Priit Valgeerialaõpetajapriit.valge@ehituskool.ee
Mikk Mänderialaõpetajamikk.mand@ehituskool.ee
Gennadi Slepuhhinerialaõpetajagennadi.slepuhhin@ehituskool.ee
August Metsmaerialaõpetajaaugust.metsma@ehituskool.ee
Alar Kurgerialaõpetaja6519048
alar.kurg@ehituskool.ee

Ehitusviimistluse õppesuund

NimiAmetKontaktRuum
Terje Jaksenjuhtõpetaja6517218 / 55580286
terje.jaksen@ehituskool.ee
Mirjam Jürlauerialaõpetaja6517218
mirjam.jurlau@ehituskool.ee
Tatjana Zamkovajaerialaõpetaja6517218
tatjana.zamkovaja@ehituskool.ee
Laura Aidakerialaõpetaja56268999
laura.aidak@ehituskool.ee
P-216

Elektri õppesuund

NimiAmetKontaktRuum
Ingrid Knuutjuhtõpetaja+372 55635075
Ingrid.knuut@ehituskool.ee
138
Urmas Tangsooerialaõpetajaurmas.tangsoo@ehituskool.ee138
Taavi KitsingerialaõpetajaTaavi.kitsing@ehituskoll.ee

Puidu õppesuund

NimiAmetKontaktRuum
Ando Rooserialaõpetaja6519048 / 55580284
ando.roos@ehituskool.ee
Arvo Olkkonenerialaõpetaja6519048
arvo.olkkonen@ehituskool.ee
Raivo Mokserialaõpetaja6519048
raivo.moks@ehituskool.ee
Toomas Hinnovõpetaja6519048
toomas.hinnov@ehituskool.ee

Restaureerimise õppesuund

NimiAmetKontaktRuum
Heli Allikasjuhtõpetaja6519046
heli.allikas@ehituskool.ee
Vesse Jämsäerialaõpetaja6517215
vesse.jamsa@ehituskool.ee
Sven Aunasteerialaõpetaja6517215
sven.aunaste@ehituskool.ee
Margus Sildreerialaõpetaja6517215 / 5168654
margus.sildre@ehituskool.ee

Arendus-ja täiendusõppe osakond

NimiAmetKontaktRuum
Tõnu Armulikarendusdirektor6517211 / 5064980
tonu.armulik@ehituskool.ee
127
Riina Parmtäiendusõppe spetsialist6517211 / 55580285
riina.parm@ehituskool.ee
126
Liisi Tomingaskommunikatsioonijuht651 9042
liisi.tomingas@ehituskool.ee
113
Valter Otserialaõpetajavalter.ots@ehituskool.ee

Kinnipeetavate õppesuund

NimiAmetKontaktRuum
Karin Kõrgekinnipeetavate õppesuuna juht6127560
karin.korge@ehituskool.ee
Epp Vollerialaõpetaja
Janus PaurmanjuhtõpetajaJanus.paurman@ehituskool.ee
Jelena Zaitsevaõpetaja

Haldusosakond

NimiAmetKontaktRuum
Tarmo Laabanhaldusdirektor6519045 / 56829206
tarmo.laaban@ehituskool.ee
110
Alo Reivikhaldusspetsialist6519045 / 5034271
alo.reivik@ehituskool.ee
110
Tiina Pleesõpilaskodu administraator53046990
opilaskodu@ehituskool.ee
Tiia Sudnikevitšõpilaskodu administraator53046990
opilaskodu@ehituskool.ee
Ljudmilla Redttškinaõpilaskodu administraator53046990
opilaskodu@ehituskool.ee
Sergei Palkremonditööline
Linda-Marie Veisserikadministraator6517219
Saima Raamatadministraator6517219
Niina Palkpuhastusteenindaja
Vladimir Nikiforovpuhastusteenindaja
Sirje Virunurmõpilaskodu administraator53046990
opilaskodu@ehituskool.ee
Maria Nikonovapuhastusteenindajamaria.nikonova@ehituskool.ee
Jevgenia Pavlovapuhastusteenindajazenja.pavlova@gmail.com
Veronika Eesmannkokk6517212 / 56912246
Helju Vegmannkokk
Olga Piiskoppelpuhastusteenindaja
Ene Raudpuhastusteenindaja
Merle Abelökonomist6517216 / 59198187
merle.abel@ehituskool.ee
111
German Nikonovarvutitehnikgerman.nikonov@ehituskool.ee
Sergei Seleznovelektrik-remonditööline
Natalja Viktorovavanempuhastusteenindaja6517219
Inna Zilinapuhastusteenindaja
Alevtina Morgenpuhastusteenindaja

Haridustöötajate ametiühing

NimiAmetKontaktRuum
Ulvi Noorametiühingu usaldusisik6517214 / 55580287
ulvi.noor@ehituskool.ee
108

ÕPILASKOND

Andro Piik – õpilasesinduse esindaja

Kalle Palts – õpilaskonna esindaja

Üldkontakt

Tallinna Ehituskool

Pärnu mnt 162 Tallinn 11317

tel +372 651 9040

ehituskool@ehituskool.ee

,,

Suurt ehitist ei saa luua nõrgale vundamendile