Oskuste ÖÖ Tallinna Ehituskoolis

30.04.2022

Euroopa Kutseoskuste nädala raames toimub Tallinna Ehituskoolis 19. mail 2022 OSKUSTE ÖÖ!

16.–20. maini peetakse kogu Euroopa Liidus Euroopa kutseoskuste nädalat. Eestis on nädala suursündmus Oskuste ÖÖ, kus Eesti kutsekoolid korraldavad erinevaid oskusõpet tutvustavaid sündmusi. 

Tallinna Ehituskoolil on rõõm teatada, et meie kool osaleb samuti. Tegemist ei ole küll päris öötundidega, kuid vastava valdkonna huvilised saavad kasvõi korraks oma nina meie kooli uksest sisse pista ja vähesel määral ka käe valgeks teha.

Oleme väljas nelja erineva töötoaga:

Ehitusviimistlus - teemaks: lasuurvärvimine (juhendaja õpetaja Mirjam Jürlau)
Puidutöötlemine ehk tislerite töötuba - teemaks: kuumaaluse valmistamine (juhendaja õpetaja Kalle Palts)
Ehitus ehk puusepad - teemaks: terrassi ehitamise ABC (juhendaja õpetaja Alar Kurg)
Elekter - teemaks: valgusjuhtimine (juhendaja õpetaja Ingrid Knuut)
Meie kõigi töötubade algusaeg on kell 17.00 ja kestab orienteeruvalt 1h, peale mida on huvilistel võimalik teha ka väike kooli ekskursioon. NB! Kogunemine kooli valvelaua juures - sissepääs peauksest I korrusel.

Kui oled huviline, siis registreeri ennast hiljemalt 17. maiks meie kommunikatsioonijuhi emaili aadressil katrin.haug@ehituskool.ee. Teemaks lisa "Oskuste öö", kindlasti märgi ära, millisesse töötuppa sa minna soovid, (NB! valida saad vaid ühe) ja kommenteeri, kas soovid peale töötuba osaleda ka kooli ekskursioonil.

Autor: Katrin Haug