Viimane koolikell 2020 Tallinna Ehituskoolis III kursusele

Viimane koolikell 2020 Tallinna Ehituskoolis kõlas III kursusele 28. veebruaril. Juba järgmisest nädalast hakkavad õpilased rühmiti praktikale ettevõtetesse minema ja nii kevad kiirel sammul kulgebki. Järgnevad eksamid ja seejärel lõpuaktus.

Viimasel koolikellal ütlesid oma head soovid ja soojad sõnad mõne-kuu-pärast-lõpetajatele arendusdirektor Tõnu Armulik ja õpetaja Andres Kask. Oma kauni tänu kõikidele õpetajatele - õpilaste nimel - ütles aktusel edasi õpilane Maris Abilon. Viimase koolikella edumaskotiks oli I kursuse õpilane Karl Schumann, kes helistas viimast koolikella!

Seejärel tehti pilti nii rühmiti kui ka kursuse parimatest, söödi totri ja joodi morssi. Ütlemata tublid ja värvikad olid III kursuse ehitusviimistluse õpilased, kes olid kenasti ka tutipeoks ette valmistanud!

Kõned ja viimase koolikella helistamine on ka videotena YouTube'is.

AVAKÕNE: arendusridektor Tõnu Armulik

ÕPILASE SÕNAVÕTT: Maris Abilon