Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Viimased uudised

 

Arhiiv

Vaimse tervise päev ehituskoolis

Tallinna Ehituskoolis toimus 10. oktoobril vaimse tervise päev. Külalislektorid Tartu Ülikooli Kliinikumist Anni Leedo ja Helena Kisand rääkisid aju ülesehitusest ja arengust, vaimse tervise mõjutajates ja geneetilistest faktoritest, traumadet ja erinevate ainete tarbimisest ning selle mõjust. Järgnevalt sai osaleda uuringus ja vastata testi küsimustele. Seejärel psühhooloog Jana Võrgu eessõnaga oli võimalus vaadata filmi “Polaarpoiss”.

Rohkem pilte FB: postitus 1 ja postitus 2.

Iga aasta 10. oktoobril tähistatakse Maailma Vaimse Tervise Föderatsiooni (WFMH) algatusel ülemaailmset vaimse tervise päeva (World Mental Health Day). Esmakordselt tähistati päeva 1992. aastal. Vaimse tervise päeva eesmärk on inimeste teavitamine vaimse tervise olemusest ja selle säilitamise võimalustest. Loodetakse, et teadlikkuse tõusuga kaasneb inimeste oskustepagasi täienemine, et vältida vaimse tervise probleemide teket ja juba olemasolevate vaimse tervise probleemidega hakkama saada. Ülemaailmse vaimse tervise päeva kohta saab lisaks lugeda terviseinfo ja WFMH kodulehelt.

2018.10.08 siseTV 2 vaimse tervise p2ev.jpg

mental-health-3285630_1280.png

Avaldatud 10.10.2018 LT

,,

Suurt ehitist ei saa luua nõrgale vundamendile