Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Viimased uudised

 

Arhiiv

Toimunud lõpuaktusest 2017

16. juunil 2017. a. toimus Salme Kultuurikeskuses Tallinna Ehituskooli lõpuaktus. Direktori sõnavõtule – südamlikule ja suunavale, mõtlemapanevale ja soojale – järgnes oma ala parimate autasustamine.

Tallinna Ehituskooli parimad 2017. aastal on:

Parim tisler – Mikk Erit
Parim maaler – Kätlin Metsküla
Parim plaatija – Kerli Õun
Parim ehitusrestauraator – Tiina Sard
Parim ehitaja – Eerik Pantelejev
Parim ehituspuusepp – Raul Sabul
Parim mööblirestauraator – Ulvi Heinmets
Parim sportlane – Ermo Jõgi

Õpetajate ja rühmajuhendajate nimel õnnitles lõpetajaid, õpetajaid ja vanemaid tislerite kutseõpetaja Arvo Olkkonen. Kui tunnistused olid kätte antud ja lastevanemad tänatud, võttis lõpetajate nimel sõna ehitusviimistluse eriala õpilane Oliver Rikkas. Otsa kooli õpilased Kristina Viktoria Hedman (vokaal) ja Rahel Talts (klaver) lisasid Tallinna Ehituskooli lõpuaktusele muusikat.

Üllatusesinemise tegi tisleri eriala õpilane Andrejas Uidaküll, kes esitas sõpradega tantsurühmast „Leigarid“ rahvatantsu. Juhendaja suurepärane Sille Kapper. Loodame, et tegemist on värske traditsiooniga – kauni ja südantsoojendavaga – kui värsked vilistlased oma sõnavõttu ilmestavad kunstinumbriga!

---

Pildid on tänasest saadaval ühe kuu jooksul.

Fotograaf Evelin Lillepuu http://fotosioon.com/ teavitab: „Pildid on siit allalaetavad: https://1drv.ms/f/s!AtIq5DSKDe7pgfFhTLzdpyO9LQK-ZQ. Pildid palun alla laadida järgmise 30 päeva jooksul ehk hiljemalt 21.07.2017.“

---

web 2017_06_16_TEK_044cc.jpg

web 2017_06_16_TEK_387c.jpg

web 2017_06_16_TEK_435c.jpg

 

Rohkem pilte:
vol 1
vol 2
vol 3
vol 4

Avaldatud 22.06.2017 LT

,,

Suurt ehitist ei saa luua nõrgale vundamendile