Teadaanne 13.03.2020: eriolukord Eestis

Head õpilased, õpetajad, koolitöötajad!

Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks on valitsus otsustanud kehtestada Eestis eriolukorra. Seoses sellega ja vastavalt HTM-i märgukirjale sulgevad kõik Eesti haridusasutused uksed alates esmaspäevast, 16. märtsist 2020. a. vähemalt kaheks nädalaks.

Kuna eriolukord kehtib kuni 1. maini, siis eeldatavasti on ka Tallinna Ehituskooli uksed on suletud 16.03–01.05, kui valitsuse erikomisjon ei otsusta teisiti. Seoses sellega palume jätkuvalt kontrollida oma meilikaste ja õppeinfosüsteemi igapäevaselt ning jälgida tunniplaani. Õppetöö toimub distantsõppena. Täpsemad juhised saadavad õpilastele õpetajad.

Tugispetsialistidega on võimalus ühendust saada meili või telefoni teel https://www.ehituskool.ee/esileht/kooli-elu/noustamine-ja-arstiabi/.

Palume võimalusel hoiduda nii sise- kui välisreisidest. Hoidke end ja oma lähedasi

Raivo Niidas
Tallinna Ehituskool