Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Teadaanne 13.03.2020: eriolukord Eestis

Head õpilased, õpetajad, koolitöötajad!

Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks on valitsus otsustanud kehtestada Eestis eriolukorra. Seoses sellega ja vastavalt HTM-i märgukirjale sulgevad kõik Eesti haridusasutused uksed alates esmaspäevast, 16. märtsist 2020. a. vähemalt kaheks nädalaks.

Kuna eriolukord kehtib kuni 1. maini, siis eeldatavasti on ka Tallinna Ehituskooli uksed on suletud 16.03–01.05, kui valitsuse erikomisjon ei otsusta teisiti. Seoses sellega palume jätkuvalt kontrollida oma meilikaste ja õppeinfosüsteemi igapäevaselt ning jälgida tunniplaani. Õppetöö toimub distantsõppena. Täpsemad juhised saadavad õpilastele õpetajad.

Tugispetsialistidega on võimalus ühendust saada meili või telefoni teel https://www.ehituskool.ee/esileht/kooli-elu/noustamine-ja-arstiabi/.

Palume võimalusel hoiduda nii sise- kui välisreisidest. Hoidke end ja oma lähedasi

Raivo Niidas
Tallinna Ehituskool
direktor

---

Esilehe teade kuni 01.05.2020: Kuna eriolukord kehtib kuni 1. maini, siis eeldatavasti on ka Tallinna Ehituskooli uksed on suletud 16.03–01.05, kui valitsuse erikomisjon ei otsusta teisiti. Palume jätkuvalt kontrollida oma meilikaste ja ÕISi igapäevaselt ning jälgida tunniplaani.

FB teavitavad postitused

Stenbocki maja:
EESTI KEELES

Правительство Эстонской Республики:
VENE KEELES

---

Esilehe teade kuni 18.05.2020: Distantsõpe jätkub tõenäoliselt vähemalt eriolukorra lõpuni. Kontaktõppe osalise taastamise aluseks pärast 15. maid saab olla valitsuse otsus. Ka pärast 15. maid jääb koolidele koostöös koolipidajaga õigus otsustada jätkata distantsõpet, kui seda peetakse vajalikuks, mõistlikuks ja võimalikuks.

---

HTM kodulehel KKK all on olemas vastusei kutseõpet puudutavates küsimustes:

Distantsõpe jätkub tõenäoliselt vähemalt eriolukorra lõpuni.

Kontaktõppe osalise taastamise aluseks pärast 15. maid saab olla valitsuse otsus, mis tugineb ekspertide antud tõenduspõhisele sõnumile, et olukord riigis võimaldab seda teha. Kui riiklik olukord seda võimaldab, jätkub koolides õppetöö praegusel kujul ehk ainult distantsõppe vormis 15. maini. Pärast 15. maid algab üleminekuaeg. Ka pärast 15. maid jääb koolidele koostöös koolipidajaga õigus otsustada jätkata distantsõpet, kui seda peetakse vajalikuks, mõistlikuks ja võimalikuks.

Avaldatud 13.03.2020 LT

Viimati täiendatud 30.04.2020