Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Viimased uudised

 

Arhiiv

Tallinna Ehituskool külas Jüri Gümnaasiumil

Jüri Gümnaasiumis on traditsiooniks korraldada iga aasta gümnasistidele üritus „Äge koolipäev.“

See aasta tuli gümnasistidelt soov saada rohkem teada edasi õppimise võimaluste kohta peale gümnaasiumi. Sellega seoses korraldas Jüri Gümnaasium 14.aprillil ürituse teemal „SAMMUD TULEVIKKU" ja kutsusid üheks eksponandiks väikesele messialale ka Tallinna Ehituskooli.

Meie kooli olid esindamas õpetaja ja endine Tallinna Ehituskooli vilistlane Margus Švets ning õpilastest meie tublid õpilasesinduse liikmed, teise kursuse puusepa eriala tudeeriv Andero Lillemaa ja esimese kursuse tisleritüdruk Ronja Jürjens. 

,,

Suurt ehitist ei saa luua nõrgale vundamendile