Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Viimased uudised

 

Arhiiv

Täiendav vastuvõtt 2018 vabadele kohtadele

Tallinna Ehituskooli suvine vastuvõtt 2018 on olnud elav, august saabus kiirelt. Sihikindlad õpilaskandidaadid, kes soovivad tulla Tallinna Ehituskooli kutsekeskharidust omandama, käisid täna, 7. augustil, vestlusel. Homme tulevad vastuvõtukomisjoni ette veel – loodetavasti sama agarad – kutseharidusse õppima tulla soovijad.

Möödas on ajad, kus 12-aastane kooliharidus või ka viieaastane kõrgharidus kogu eluks teadmised ja töö tagavad. Uus reaalsus on see, et õppima peab kogu aeg. "Kuidas elada sajani, aga veel 90selt möllu teha", saab teada Vikerraadio saatest https://vikerraadio.err.ee/848887/kuidas-elada-100-ni-kuidas-terve-elu-oppida.

Saatest saab nii mõndagi huvitavat teada. Hea on meelde jätta, et olulisim on suhelda teiste inimestega, õppida, areneda, kogeda midagi uut iga päev ja olla füüsiliselt aktiivne. Kuula saadet, samal ajal vali endale praktiline eriala TALLINNA EHITUSKOOLIST ja tule õppima!

Täiendav vastuvõtt alates 13.08.2018, loe rohkem www.ehituskool.ee/vastuvott.

2018-2019 t2iendava vastuv6tu reklaam TEK.jpg

Avaldatud 07.08.2018 LT

,,

Suurt ehitist ei saa luua nõrgale vundamendile