Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Sotsiaalainete nädal 2021

19. kuni 28. veebruarini oli Tallinna Ehituskoolis sotsiaalainete nädal, mille juhatas sisse talispordipäev Järve metsas.

Kuna peamaja teise korruse keeltekoridor on üks enimkäidavam paik koolis, siis sinna seati õpetajate poolt üles hariv ja pilkupüüdev väljapanek. Huvitavat informatsiooni jagus ajaloo, ühiskonna, tervise, inimese ja tema toidulaua kohta.

Igati soliidses võtmes oli väljapanek Jaan Poskast, riigitegelasest ja omaaegsest Tallinna linnapeast. Pilku sai pöörata ka üle suure ookeani Ameerikasse, kus nagu meilgi, oli hiljuti riigivõimu vahetus.

Arvestades praegust ärevat aega seoses Covid-19ga, oli võimalik saada informatsiooni maailma tervishoiuorganisatsiooni WHO kohta, mille tegevust ja otsuseid tuleb ka meie riigis järgida.

Kõige pilkupüüdvam, mitmekesisem ja informatiivsem väljapanek oli meie igapäevasest elust, söögilauast ja liikumisest, et oleks võimalik olla terve, teotahteline ja rõõmus.

Õppetundides korraldati teemakohaseid viktoriine. Raamatukogus oli uudistama kutsuv väljapanek Eesti ajaloosündmusi käsitlevatest teostest.

23. veebruaril kuulsime kooliraadiost suurmeeste mõtteid Eesti ning eestlaste väe ja vaimu kohta.

Tehtu eest kuuluvad tänusõnad õpetajatele Valdo Jaskile, Kristiina Ainelole, Ferdinand-Aivar Tõnissonile, Terje Maarannale, Helle Reilsonile, Kaia Kraagile ja Andres Kasele.