Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Viimased uudised

 

Arhiiv

Õpilasesindus sai uued liikmed

Suur rõõm on tõdeda, et meie koolis on asjalikke ja toredaid õpilasi, kes soovivad kaasa lüüa ka õpilasesinduse töös ja üheskoos põnevaid asju korda saata.

Tallinna Ehituskooli õpilasesinduse esimene 2021/2022 õppeaasta kohtumine toimus 7. septembril ja oli äärmiselt edukas. Kohal oli lausa 15 huvilist, esimeselt ja teiselt kursuselt. 

Karita Aasalaid EV20, Kris Klap EV20, Reelica Šmoilov EV20, Lotta Elisabet Lehtonen EV20, Kalli Atspol SE21, Andra-Maarja Kütt SE21, Emil Kroonberg SE21, Carl Klemmer KB20, Steven Kasper Veelman TS21, Mathias Merjel TS21, Ronja Jürjens TS21, Mart Hint TS21, Martin Leonardo Paldermaa TS21, Mairo Roosileht SE21, Laura Mitman EV20, Katrin Haug kommunikatsioonijuht ja õpilasesinduse koordinaator.

Esimesel kohtumisel valiti õpilasesindusele asepresident, kelleks sai esimese kursuse sisetööde elektrik Emil Kroonberg. Samuti tehti otsus valida ka ase-asepresident, kelleks sai samuti esimese kursuse sisetööde elektrikuks õppima tulnud Mairo Roosileht.

Õpilasesinduse protokollija on teise kursuse ehitusviimistluse tubli õpilane Reelica Šmoilov. Õpilasesinduse president on eelmisel aastal asepresidendina tööd teinud teise kursuse ehitusviimistluse õpilane Laura Mitman.

 

Palju õnne kõikidele ja tere tulemast Tallinna Ehituskooli õpilasesindusse!

 

NB! Õpilasesinduse kohtumised toimuvad igal teisipäeval õpilasesinduse ruumis 114 (kui ei ole mainitud teisiti).

Kõik uued liitujad on alati oodatud.

 

Tallinna Ehituskooli õpilasesindus

 

,,

Suurt ehitist ei saa luua nõrgale vundamendile