Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Viimased uudised

 

Arhiiv

Novembris alustasid TEKis kooliteed taas EFC Norge tublid töötajad

7. novembril alustasid Tallinna Ehituskoolis kooliteed taas ligi 20 tublit töötajat EFC Norgest. Värskelt õppimaasunud omandavad kooli lõpetades ehituspuusepa 4. taseme kutse.

AS EFC Norge on 2011. aastal asutatud ehitusettevõte, mis tegutseb Norra ehitusturul. Ettevõtte põhitegevuseks on puusepatööd ning töötajate arvuks on üle saja, mis kõik võimaldab teostada suuremahulisi projekte koolimajade, haiglate, büroohoonete, korterelamute ehitamisel.

Koostöö Tallinna Ehituskooliga oma töötajate koolitamiseks algas 2018. aasta sügisel, mil koolipinki istusid esimesed AS EFC Norge töötajad. Sellele eelnes õppekava kohandamine vastavalt ettevõtte soovidele ja vajadustele. Tänaseks on 22 EFC Norge töötajat nii Tallinna Ehituskooli ehituspuusepa eriala tunnistuse kui ka ehituspuusepa tase 4 kutsetunnistuse õnnelikud omanikud.

Täiskoormusega ja kodust kaugemal töötamise puhul on eriala omandamine võimalik tänu töökohapõhisele õppevormile. See tähendab, et vähemalt 2/3 õppest toimub töökohal. Sellisel viisil on võimalik ühildada mugavalt töö ja õppimine.

Tänavu ehituskooli õppima asunud EFC Norge töötajate puhul rakendatakse samuti töökohapõhist õppevormi. Tunnustamist väärib, et üks ehitusettevõte, nagu EFC Norge, hindab oma meeskonna professionaalsust ning toetab töötajate erialase hariduse omandamist. Töökohapõhist õpet koordineerib Tallinna Ehituskooli arendusosakonna direktor Tõnu Armulik ja täiendusõppe spetsialist Riina Parm.

EFC Norge kirjutab: "Oleme väga õnnelikud, et meie meeskonnas on nii palju hakkajaid inimesi, kes on huvitatud enese arendamisest!"

20989181_1447002378701369_5681403375190165262_o.png

Avaldatud 11.11.2019 LT

,,

Suurt ehitist ei saa luua nõrgale vundamendile