Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Viimased uudised

 

Arhiiv

Novembrikuu kolmas nädal oli ehituskoolis reaalainete päralt

Novembrikuu kolmas nädal oli ehituskoolis reaalainete päralt. Raamatukogus avati  teemakohane väljapanek  „Lummav arvudemaailm“, kus on võimalik tutvuda huvitavate faktidega arvudemaailmast.
18. novembril toimus teist korda ehituskooli ajaloos  „KELLUVILLAK“, mille põhiteemadeks  oli samuti reaalainete valdkond. Mängu valmistas ette ja juhtis õpetaja Kristjan Stroom.
Võistles 6 kolmeliikmelist võistkonda.  „Kelluvillak“ pakkus elavat huvi kogu kooliperele: saal oli kaasaelajaid pilgeni täis. Mäng oli pingeline ja võitjaks mängis ennast  36. rühma võistkond.  Mängu lõpptulemus oli niisugune:

I koht - 36
Ken Urbanik
Kevin Liiver
Kristjan Vahtre

II koht - 21
Andrejas Uidaküll
Mikk Erit
Kristjan Laas

III koht - 15-1
Dagne Erik
Maarja Käes
Moris Sikkal

Osalesid veel: 32. rühm - Raiko Roosmann, Ragnar Lepna, Sander Mäses; 33. rühm - Ragnar Tammiksalu, Targo Parkala, Harald Klotsmann ja 25.rühm - Annika Tiits, Kätlin Metsküla, Stenver Särg.

Nädala jooksul oli võimalus osaleda ka suures arvuviktoriinis, mille võitjad selguvad alanud nädalal. Jälgi Facebooki ja saad teada!

20151123 reaalnädal.jpg

20151123 reaalnädal2.jpg

,,

Suurt ehitist ei saa luua nõrgale vundamendile