Meie tublid vilistlased meile koolitajateks

Meie tublidest vilistlastest saavad väärt meistrid ja meie õpilstele suurepärased koolitajad! Nüüdseks Tallinna Ehituskooli vilistlane - Sten Veeleid - tegi algust PVC katete paigaldamise õppimisega Tallinna Ehituskoolis ja seda Christo Holzbergi käe all.

Christo Holzberg on Tallinna Ehituskooli hea koostööpartner ja koolitaja. Christo õpetab Ehituskoolis PVC katete paigaldamist juba 4 aastat ja tema käe all on meie õpilased viimistlenud muuhulgas ka ladude, kooli praktikahoone ja klassiruumide põrandaid.

TEK vilistlasel Stenil aga tekkis huvi ja soov ennast peale kooli lõpetamist edasi arendada. Nii asuski ta kaitseväe teenistuse lõppedes tööle PriceLeader OÜ-sse - ettevõttesse, mida juhib Christo. Sten on nüüdseks Christo juures töötanud juba üle aasta. Käesoleval õppeaastal kaasas Christo õpetamise protsessi ka Steni! Suurepärane koostöö, väärt kogemust!

Christo Holzbergi koolitusi korraldab Tallinna Ehituskoolis ehitusviimistluse õppesuuna juhtõpetaja Terje Jaksen.

Rohkem pilte vaata FB-i postitusest.

_MG_8270.JPG

Avaldatud 08.06.2020 LT