Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Viimased uudised

 

Arhiiv

Kunstinädalal pakuti erinevaid tegevusi kõikidele huvilistele

Mitmendat aastat korraldatakse koolis kunstinädalat. Juba ehituskooli välisfassaadil olev reklaamplakat sõnumiga „Ehitamise kunst“ annab märku sellest, et ehitamine ja kunst on omavahel seotud valdkonnad, nagu ka teisedki kooli õppesuunad – tisler ja restauraator.

Sellekevadisel kunstinädalal viis ehituse õppesuuna õpilastele avatud tunni läbi Riin Alatalu teemal "Miljööväärtus ja arhitektuur".

6. mail olid meie külalisteks Tartu Kõrgema Kunstikooli õppejõud, kes vaatasid „nõelasilmast“ tulnud ehituskooli ja vestlesid kutseõpetajatega. Mõtteid mõlgutati ka võimalike koostööprojektide üle tulevikus.

Samal päeval toimus ka kunstimäng õpilastele. Nädala tegemistesse mahtus veel kalligraafia ja grafiti õpituba.

,,

Suurt ehitist ei saa luua nõrgale vundamendile