Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Viimased uudised

 

Arhiiv

Kuidas valmivad 100 tooli EV100 kingina SOS Lastekülale

Täna olid Tallinna Ehituskooli uksed taas avatud külalistele! Ehituskooli õpetajad ja õpilased näitasid, kuidas valmivad 100 tooli kingitusena EV100 puhul SOS Lastekülale.

Õppedirektor Lya Männiste tervitas külalisi ning rääkis kingiidee tekkeloost ja selle teostamisest. Kommunikatsioonijuht Liisi Taniroo viis külalised töökodadesse, kus õpetajad Arvo Olkkonen, Ando Roos, Olav Oja ja Heli Allikas näitasid, kuidas toolid valmivad. CNC-pingi taga oli õpetaja Olav Oja, kelle liigutuste tulemusel toolijala kaks raami ka valmis said! See pakkus küalistele väga huvi! Õpetajatel olid abiks I ja III kursuse õpilased, kes toole lihvisid, kokku panid ja lakkisid.

Seejärel tutvustati külalistele töökodasid ja õppevõimalusi. Külla tulnud noortele esitati ka viktoriiniküsimusi, kiiremad pälvisid auhinnad. Ekskursiooni viimaseks punktiks oli ehituskooli jõusaal, mis avaldas väga muljet. Seejärel läksid külalised ehituskooli sööklasse hea-paremaga kõhtu täitma!

Loe ka https://www.ehituskool.ee/esileht/uudised/tallinna-ehituskool-valmistab-ja-kingib-100-lastetooli-sos-lastekulale/.

Ja https://www.ehituskool.ee/esileht/uudised/100-paeva-ev100-juubelisunnipaevani/.

_MG IMG_9358c.JPG_MG_9381c.JPG_MG_9446c.JPG_MG_9400c.JPG_MG_9454c.JPG

Rohkem pilte https://www.facebook.com/ehituskool/posts/1657381227647277

Avaldatud 21.11.2017 LT

,,

Suurt ehitist ei saa luua nõrgale vundamendile