Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Viimased uudised

 

Arhiiv

Konverents-koolitusel võeti sihikule ehitusvead ja ehitusprojekt praktikas

Teisipäeval, 11. novembril, toimus Tallinna Ehituskoolis konverents-koolitus "Ehitusvead ja ehitusprojekt praktikas"

Sissejuhatavas osas tervitasid koolitusel osalejaid Tallinna Ehituskooli poolt kooli direktor Raivo Niidas, kes tegi lühiülevaate kooli ajaloost ning OÜ Bauschmidti esindaja Mait Schmidt, kes tutvustas lühidalt Tallinna Ehituskooli peamaja renoveerimise ja praktikamaja ehitamise vaevasid ja võlusid. 

Koolituse üheks peaesinejaks oli professor Karl Õiger, kes  tutvustas raamatut "Varinguohtlikud ehitusvead", mille autoriks professor ise ka on. Oma kogemusi ja parimat praktikat projektijuhina jagas eesti parim ehitaja 2012 Arvo Kirotus.

"Oleme väga rahul, et sedalaadi koolitus toimus just meie koolis, sest lõpetades peagi ehituskooli ja asudes tööturule saime uusi ning kasulikke teadmisi ehituvaldkonnast. Ja me saime kaasa raamatu koos Karl Õigeri autogrammiga!"  rõõmustasid koolitusel osalenud Tallinna Ehituskooli 3. kursuse kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitaja erialal õppivad õpilased koolituspäeva lõppedes.

Koolitus sai teoks koostöös Eesti Ehitusinseneride Liiduga, Eesti Arhitektide Liiduga, Eesti Projektbüroode Liiduga ja Tallinna Ehituskooliga.

Täname koolituse korraldajaid ja kohtumisteni juba uutel koolitustel Tallinna Ehituskoolis!

,,

Suurt ehitist ei saa luua nõrgale vundamendile