KelluSkills 2020 - koolisisesed kutsemeistrivõistlused TEKis - tulemustest

Tallinna Ehituskooli kutsemeistrivõistluses KelluSkills 2020 toimusid 21.–23.jaanuaril. Võitjad kuulutati ehituskooli V Õpilaskonverentsil 24. jaanuaril.

Võistlused algasid 21. jaanuaril puuseppade ja plaatijate kahepäevase mõõduvõtuga. Ehituspuusepad pidid valmistama pergola, mille idee tuleb erialaõpetajalt Alar Kurelt ja joonis erialaõpetajalt Olav Ojalt. Plaatijate ülesandeks oli plaatida seinale joonise järgi lepatriinu. Kavandi idee autor on õpilane Margi Sander.

Tislerite, maalrite ja elektrikute võistlus kestis ühe päeva 22. jaanuaril. Tislerid pidid valmistama spiraalriiuli, idee ja joonis pärinevad erialaõpetajatelt Kalle Palts, Raivo Moks ja Ando Roos. Tislerite töid hindasid 23. jaanuaril Tõnu Armulik, Heli Allikas, Kunnar Kamar ja Sven Aunaste. Maalrite võistluse ülesandeks oli värviharmoonia, seintele joonise kandmine, rulli ja pintsliga värvimine ja tapeedi paigaldamine. Elektrikutele oli võistlusülesandeks valgustusjuhtimise skeemikomplekt.

Võistluste pildialbumit vaata siit.

Videolõike võistlustelt vaata siit.

KelluSkills 2020 pilt.JPG

Puuseppade tulemused:

1. koht Richard Tšistjakov ja Alex Läänearu

2. koht Emil Arusalu ja Tõnis Kaalep

3. koht Joonas Tillo ja Martin Mägedi

Võistlesid veel ka Kaspar Parve ja Mikko Külmäsu ning Kregor Kungur ja Romet Kolk, kõikide juhendaja Alar Kurg.

Plaatijate tulemused:

1. koht Heikko Antsmäe, juhendaja Meeta Heinaste

2. koht Margi Sander, juhendaja Meeta Heinaste

3. koht Artur Reinvart, juhendaja Mirjam Jürlau

Võistlesid veel ka Mathias Robin Lepp ja Sean Christopher Kaseorg, mõlema juhendaja Meeta Heinaste.

Tislerite tulemused:

1. koht Ronald Kristjuhan, juhendaja Raivo Moks

2. koht Mathias Üprus, juhendaja Ando Roos

3. koht Mihkel Eiso, juhendaja Raivo Moks

Võistlesid veel ka Sander Tugedam, juhendaja Ando Roos, Oskar Sala, juhendaja Raivo Moks, Ville Palts, juhendaja Raivo Moks.

Maalrite tulemused:

1. koht Teele Raja, juhendajad Terje Jaksen ja Mirjam Jürlau

2. koht Karmen Põder, juhendajad Terje Jaksen ja Mirjam Jürlau

3. koht Kairi Sallo, juhendaja Terje Jaksen

Võistlesid veel ka Karina Veersalu, Kelli Avarmaa, juhendajateks Terje Jaksen ja Mirjam Jürlau, Aleksander Latõšev, juhendaja Tatjana Zamkovaja.

Elektrikute tulemused:

1. koht Aarne Kauss, juhendajad Ingrid Knuut ja Urmas Tangsoo

2. koht Jaan Joonas Ründal, juhendajad Ingrid Knuut ja Urmas Tangsoo

3. koht Taaniel Lutter, juhendajad Ingrid Knuut ja Urmas Tangsoo

Võistlesid veel ka Sten Strelkov, Andre Loikmann, Aleksandr Saveljev, Kert Paur, juhendajateks Ingrid Knuut ja Urmas Tangsoo.

kodukas kellusk-01.jpg

Avaldatud 27.01.2020 LT