Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Karikavõistlused sulgpallis

Eile, 27. oktoobril 2021 toimusid Eesti kutsekoolispordi Liidu eestvedamisel Pärnu Ülejõe Põhikoolis karikavõistlused sulgpallis.

Tallinna Ehituskooli läksid võistlustele esindama kolm õpilast maaler Martin-Daniil Iljin, puusepp Robert Trummal ja tisler Kadri Pilliroog.

Pedagoogidest olid esindatud need kõige sportlikumad ehitusviimistluse õpetaja Laura Leiten, tislerite jumal Ando Roos, kehalise kasvatuse õpetaja Ferdinand-Aivar Tõnisson ja kooli arendusdirektor Tõnu Armulik.

Võistluspäev oli teadagi pikk ja pingeline, kuid tõelisele sportlasele on see kui palsam hingele.

Päeva lõpuks toodi koju tervelt kuus medalit.

Kadri Pilliroog (TS20) võitis üksikmängus I koha.

Robert Trummal saavutas üksikmängus III koha.

Õpetaja Ando Roos võitis meestöötajate üksikmängus I koha ja koos arendusdirektori Tõnu Armulikuga töötajate paarismängus samuti I koha. Võidukad mehed on siin Tallinna Ehituskoolis.

Tõnu Armulik tegi ka ühe segapaaris mängu koos Pärnu Kutsehariduskeskuse direktoriga ning saavutasid üheskoos III koha.

Meie ainukene naisõpetaja sellel võistlusplatsil saavutas naistöötajate üksikmängus tubli II koha.

Palju õnne võistlejatele ja kogu kool tänab, et hoiate TEK spordilippu kõrgel!