Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Jõululaat ja kirbutug tulemas 13.12.2019

Läheneb Tallinna Ehituskooli JÕULULAAT ja KIRBUTURG, mis toimub reedel, 13. detsembril, kooli aulas vahetundides kell 10:00 ja 12:00. Vaata üle oma kappide ja riiulite sisu või küpseta ja meisterda midagi vahvat. Siin mõned nõuanded, kuidas toimida.

* Kapist võid leida näiteks tööriistu, tehnilisi vidinaid, riideid, ehteid, kirjutusvahendeid, koolitarvikuid, jalatseid, töötunkesid või turvajalanõusid... mis on heas korras, kuid ise sa neid enam ei kasuta, sest kas oled soetanud uuemad, hobid on muutunud, jalg kasvanud või midagi veel.

* Kui midagi küpsetad või meisterdad, lähtu sellest, kellele toode mõeldud on. Mida potentsiaalne ostja võib oodata ja soovida.

* Mõtle enda asjadele-toodetele hinnad, tee hinnasildid.

* Võta kaasa vahetusraha ja tule kauplema.

* Ostjana tulles võta kaasa sularaha!

Jõululaadale eelneval päeval, neljapäeval, 12.12.2019, kell 14 on kõik ehituskooli töötajad oodatud piparkookide ja käsitöökompvekite valmistamise töötuppa. Laadal läheb müügiks ka töötoas valmistatu!

13. detsembril on ehituskooli külas Parksepa kooli õpilased, kes peakokk Veronika Eesmanni juhendamisel köögis võluvad. Ka nende tehtu tuleb müüki!

* Pea meeles, et ootame Sind eelnevalt registreerima nii laadale kui töötuppa aadressil liisi.tomingas@ehituskool.ee.

Valmistutakse laadaks ja tuuakse müüki... (11.12.2019)

Ideid, mida müüki tuua, loe ja vaata siit. (06.12.2019)

Mida müüdi aastal 2018, vaata siit. (05.12.2019)

kooli%20TV-joululaat%2005.jpg