Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Viimased uudised

 

Arhiiv

Gümnaasiumi informaatika ainekava valikkursuste piloteerimine

Koostöös  HITSA, Tartu Ülikooli, Tallinna Ülikooli ja Tehnikaülikooli ekspertidega  sai ka meie kool võimaluse piloteerida gümnaasiumi informaatika ainekavade valikkursuseid. Kõik ikka selleks, et õppimine oleks köitvam ja õpilaste pädevuste tase kasvaks. Tegu on ühe suurema viimaste aastate kooliinformaatika arendamise projektiga.

Meie kooli õpilased: David Silver, Dona- Ly, Age, Kert, Marek, Rain- Peter, Margus, Maris ja  Karmo  ning juhendaja IT juht Palmi Rätte piloteerisid kolme valikkursust: Kasutajakeskne disain ja prototüüpimine, Tarkvara analüüs ja testimine ning Digiteenused. Sügisel jätkub Digilahenduse arendusprojekt.

Õpilased said tutvuda loodud kursustega, teha läbi ülesanded nii paaris-kui grupitööna ning anda iga mooduli kohta tagasisidet, kuidas kursust veelgi atraktiivsemaks muuta. Preemiaks tehtud töö ja nähtud vaeva eest sõidetakse augustis kõik koos Rootsi kruiisile.

Avaldatud juuni 2019 PR

,,

Suurt ehitist ei saa luua nõrgale vundamendile