Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Ehituskooli parimatest, aastaraamatust ja vastuvõtust 2020

Teeme juttu ehituskooli parimatest, aastaraamatust ja vastuvõtust. Aga ka presidendi vastuvõtust ja aasta õpetajatest.

Igal aastal valime Tallinna Ehituskoolis kooli parimad. Seda nii õpilaste kui õpetajate seas! Õppeaastal 2019/2020 on õpilastest (kodulehel vaata: esileht -> kooli elu -> meie parimad):

• parim tisler AIVO MENKEN PARTS,
  • parim CNC puidutöötlemiskeskuse operaator DIANA TISLER,
  • parim maaler TEELE RAJA,
  • parim plaatija HEIKKO ANTSMÄE,
  • parim ehitusrestauraator MARGARITA PUGRI,
  • parim ehitaja LAURI LILLEORG,
  • parim ehituspuusepp RICHARD TŠISTJAKOV,
  • parim mööblirestauraator IAN SCHIMANSKI,
  • parim pehme mööbli valmistaja KIIRA ROOPÄRG,
  • parim sportlane TEELE RAJA.

Vabariigi Presidendi ning haridus- ja teadusministri vastuvõtt 2020 õppeasutuste parimatele lõpetajatele toimub 21. augustil kell 12.00 presidendilossi roosiaias. Sedapuhku leiab sündmus aset tavapärasest hilisemalt ajal. Põhjuseks on Terviseameti soovitused, millega korraldajad arvestavad, et tagada tublidele lõpetajatele sh ka lõpetajatele Tallinna Ehituskoolist kaunis ja turvaline tunnustamine.

Pildid FB-i postituses.

Kui rääkida ehituskooli parimatest õpetajatest, siis õppeaastal 2019/2020 õpilaste ja töötajate poolt osutusid valituks aasta õpetajatena Tallinna Ehituskoolis:

• TERJE JAKSEN ja MIKK MÄND - aasta kutseõppeasutuse õpetajad,
  • TERJE MAARAND ja JUTA ELBING-NÕLVAK - aasta gümnaasiumiõpetajad,
  • TÕNU ARMULIK - aasta kolleeg.

Aastal 2019 on ehituskooli õpetaja valitud Eesti Vabariigi aasta õpetajaks. Mitmel aastal on ehitukooli õpetajad valitud ka Tallinna linna aasta õpetajateks (kodulehel vaata: esileht -> kooli elu -> aasta õpetaja).

Nii mõnigi tore kolleeg on pensionieast tulenevalt äsja suundunud või suundumas väljateenitud puhkusele. Samas tõdeme rõõmuga, et asemele on tulemas ja on tulnud kooli tööle tublid vilistlased, kel käsil ka ülikooli õpingud!

Pildid FB-i postituses.

Selleks, et parimad õpilased ja õpetajad, tublid töötajad ja head teod pikkadesks aastateks meeles oleksid, on Tallinna Ehituskoolil mitmeid kauneid traditsioone. Üks neist on ehituskooli aastaraamatu väljaandmine. See hea tava on alguse saanud pikki aastaid tagasi. Kooli peamaja III korruse stendil ja raamatukogus saab näha raamatuid, mida on aastate jooksul välja antud. Raamatu koostamise juures on ikka terve koolipere, kuid raamatu ilmumise eestvedajad on JUTA ELBING-NÕLVAK ja ULVI NOOR. Suur tänu ja kiitus tegijatele!

Paberile pannakse värvikad sündmused koolielust, tublide õpilaste ja töötajate saavutused, naljad ja pöördumised, kroonika ja lõpetajate nimekirjad. Digitaalselt on kooli peamised sündmused ja tegevused kokku võetud kodulehel kommunikatsioonijuht Liisi Tomingase poolt. Nii saab neti vahendusel täpsemalt toimunu kohta lugeda uudiste alamlehel https://www.ehituskool.ee/esileht/uudised/.

Pildid FB-i postituses.

Selleks, et saada ehituskooli koolipere liikmeks on võimalusi vähemalt kaks. Saab tulla meile õppima või meile tööle. Kindlasti käid ringi silmad lahti. Hea, kui on silma hakanud ka Tallinna Ehituskooli tegijate ja väärt meistrite pildid! Üks pilkupüüdev härra vaatab möödujatele tõsiselt silma sisseastumisreklaamilt. Käime veel kord läbi, keda ja mida ootame sisseastumiskatsetele!

Tallinna Ehituskooli vastuvõtt õppeaastaks 2020/2021. Infot vastuvõtu kohta jagavad kõige täpsemalt meie haldjad - õppesekretärid ÜLLE MURUMETS ja SIRLE ANIJÄRV.

* Koolis kohapeal toimub avalduste esitamine ja dokumentide vastuvõtt tööpäeviti kell 10.00–14.00. Dokumendid tuleb tuua Tallinna Ehituskooli (Pärnu mnt 162) ruumi 122. Vastuvõtuks nõutavad dokumendid tuleb esitada hiljemalt 7. augustiks.

* Vestlused õpilaskandidaatidega toimuvad 10. augustil (kutsekeskharidusõpe) ja 11. augustil (kutseõpe).

* Õpilaskandidaatide vastuvõtutulemused avalikustatakse hiljemalt 13. augustiks kooli õppeinfosüsteemis. Vastuvõetud õpilased peavad kinnitama õppima asumise hiljemalt 18. augustiks.

Hoiame tradistioone! Hoiame omi! Tule meile ja saa osa meie loost! Tule meile ja saa parimaks! Tallinna Ehituskool ootab uusi õpilasi ja pakub töökohti uutele töötajatele!

- Vastuvõtukatsetest ja tingimustest saab rohkem lugeda www.ehituskool.ee/vastuvott.

- Tööpakkumistest saab rohkem lugeda https://www.ehituskool.ee/esileht/koolist/toopakkumised/.

Screenshot 2020-07-15 at 18.18.00.png

2020.07.27 pilt 1 aastarmt.jpg