Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Viimased uudised

 

Arhiiv

Ehituskooli elektri õppesuuna õpilased SLO ELECTRICITY messil: võistlemas ja koolitusel osalemas

Tallinna Lauluväljakul toimub 13. ja 14. septembril SLO ELECTRICITY mess. Messil on esindatud ka Tallinna Ehituskool (TEK). Kool on väljas koostööpartneriga Schneider Electric. TEK elektri õppesuuna õpilased võistlevad ja osalevad koolitusel. Koolipoolne korraldaja on õpetaja Ingrid Knuut.

Tallinna Ehituskooli õpperühma 34 õpilased osalesid eile näidisvõistlusel. Võistluse ülesandes tuli installeerida ja programmeerida nutikas elektrisüsteem. Hinnati võistlejate töövõtteid, installatsiooni kvaliteeti ja paigaldise õiget funksoneerimist. Võistlusest võtsid osa Ats Eelmäe, Anton Korotkov, Gert Marten Kuusmann, Toomas Orumaa ja Richard Poltrago. Anton Korotkov sai ka publiku lemmiku tunnustuse. Richard Poltrago sai võistlustöös parima tunnustuse.

Seminaridel ja koolitustel osalesid eile III kursuse õpilased Freddy Herzmann, Sten-Evert Sädeme, Dan Zaidullin. Tänasesse mahub samuti mitu seminari. Koolitusest võtavad osa TEK elektri õppesuuna I kursuse õpilased.

Rohkem infot SLO ELECTRICITY messi kohta leiad siit https://slo.ee/slo-electricity.

Vaata rohkem pilte FB-is https://www.facebook.com/ehituskool/posts/2010360349016028.

IMG_0347.JPGIMG_0354.JPGAvaldatud 14.09.2018 LT

,,

Suurt ehitist ei saa luua nõrgale vundamendile